Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom pedig nagyon szeretem. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Párommal majdnem másfél éve vagyunk eggyütt. nagyon szeretem soha nem néztem rá más nőre mióta vele vagyok. minden tökéletes volt semmire nem volt panaszom mellette volt már komolyabb kapcsolatom hosszab is ettől de ennyire nem voltam boldog mint vele ilyet eddig még nem éreztem.már terveink is voltak már összeakartunk költözni családalapítás stb... is szóba jött. aztán volt egy este mikor elmentem a haverjaimmal kicsit szórakozni ami úgy sikerült hogy nagyon berugtam. emlékezni is alig emlékszek a dolgokra. de ott volt egy lány akivel nem tudom hogyan történt az a lényeg hogy csókolóztam... nem tudom azt sem hogy miért hogyan történt. csókon kívül más nem történt. tisztelem a barátnőmet nagyon szeretem és lelkileg nagyon kivagyok emiatt a dolog miatt hogy hogy tudtam ezt megtenni vele hisz ő nekem a legfontosabb.de tudtam azt is hogy nem hazudhatok neki mert nem lehet egy kapcsolatot hazugságokra építeni ezért elmondtam neki hogy mi történt. nagyon megbántottam ezzel nagyon kivan ő is most emiatt. azt mondta ezt soha nem nézte volna ki belőlem. nagyon sokat beszélgettünk erről a dologról és arra jutottunk hogy megpróbál adni egy esélyt nekem.de tudom azt is hogy nagyon fel van benne most kavarodva minden és félek hogy nem tud megbocsájtani nekem.ezzel a lánnyal akivel megcsaltam előtte soha nem beszéltem meg azóta sem. nem tudom hogyan tudnám ezt jóvá tenni hogy elfelejtse és túl tudjunk ezen lépni. mert nem akarom ezt az egészet eldobni egy ilyen dolog miatt. de egyszerűen nem tudom mit tegyek tanácstalan vagyok.tudom milyen rossz és nehéz neki most mert engem előző barátnőm össze vissza csalt és tudom hogy milyen érzés.

2017. jan. 21. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Van egy idézet erre lehet közhely de igaz "törj össze egy tányért majd kérj tőle bocsánatot ugyan az lesz mint volt?". Nem lesz semmi se ugyan az mivel most már mindig ott lesz a fejében,hogy megcsaltad vagyis ha velem követnék el ezt és képes lennék megbocsájtani akkor mindig mikor nem vagy velem ezen kattognék.Már ott elb*sztad mikor megcsináltad most szerintem húzd be füled farkad és ny*ld a p*csáját és tedd össze a kezed ha ő már csak emiatt nem csal meg mert ha én megtudnám,hogy megcsalt a pasim cserébe d*gnék egyet a legjobb haverjával.
2017. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, sokat nem tudsz tenni (azon kívül, hogy többet nem csalod meg). Megbeszéltétek a dolgot, adott még egy esélyt. Próbálj meg a kedvében járni, programokra vinni, amiket szeret, és összességében új, pozitív élményeket szerezni neki.

A jövőben pedig kerüld az ilyen szintű berugást, és legyen benned egy vészfék, akkor is, ha csak egy kedves szót szólsz spiccesen egy másik lánynak. Nem kell gorombának lenni, de vedd észre magadon az intő jeleket, ha lesznek, és olyankor sipirc haza.

Egy csók talán még megbocsátható, de tényleg fontos, hogy most, hogy megbeszéltétek, ne ezen rugózzatok, te pedig tanulj ebből, és tudd, mikor kell lelépni egy újabb hasonló helyzet elől.

2017. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy csok megbocsajthato ha tenyleg reszeg voltal es a csaj rad maszott. Teny hogy a reszegseg nem mentseg de ha egyebkent minden rendben van, akkor erdemes adni meg egy eselyt. Szerintem ne igyal ezentul egy jo ideig es ha elmesz bulizni, mindig vidd a baratnodet. Hanyagold a haverokat is egy ideig es toltsd az idod a baratnoddel. Idovel szerintem megenyhul majd.
2017. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Szereted a nagy büdös lóf*t. Még szép, hogy ki van emiatt, azt hiszed a férfiak szíve gyurmából van vagy mi? Édes jó istenem...
2017. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*nők és férfiak.
2017. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Aha már csak csok, az elöbb még neg is dugtad a csajt. Idiota kamugép vagy...
2017. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!