Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz lehet-e, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet-e, hogy minden férfi annyi nővel fekszik le, amennyivel lehetősége van?

Figyelt kérdés
Ezt valahol hallottam: eltekintve egy rövid, a kapcsolat elején lévő "lila köd" időszakától, a férfiak kivétel nélkül kihasználnak minden alkalmat, ha félreléphetnek - az 1-2 százalék hűséges férfi csak azért hűséges, mert nem kell másnak. Igaz lehet a címben felvetett gondolat? Mert ha igen, azért elég elkeserítő nekünk, nőknek.

2017. jan. 30. 08:34
1 2
 1/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
88%

Én ezt nem írnám alá. A párom megcsalhatott volna, főleg mivel nem vagyok jó nő kategória (bár ezzel zsákbamacskát nem árultam neki), viszont az utóbbi időben, amióta én vagyok a személyes stylistja, igen megnőtt rá a kereslet. A kolléganője konkrétan egy Istennő hozzám képest. De nem csalt meg. Mi megbeszéltük, hogy ha helyzet van, akkor beszéljük meg. Nem lesz sértődés, tányértörés, próbáljuk kezelni a helyzetet, és együtt kitaláljuk mit kezdjünk az új szituációval.


A férfiak ösztönei erősek, de az emberi akart erősebb tudd lenni. Ő ember, és nem egy állat, hogy arra menjen merre a farka vezeti. És ha az én párom képes erre, akkor szerintem lesznek a földön még férfiak, akiknél az értelem az ösztön felett áll.

2017. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Még akkor se fekszem le minden lánnyal, akinél látom a lehetőséget, ha nem vagyok párkapcsolatban. Tudom, furcsa, de nekem kell egyfajta szeretet, szimpátia a szeretkezéshez. Nem mondom, hogy csak kapcsolatban lennék hajlandó, de mondjuk egy lánybaráti viszony kell hozzá. Full idegen lánnyal sose tudtam elképzelni, és sose tudtam megérteni, hogy abban mi a jó. Persze, ürítés, de nem ez nem csak erről szól.

Az, hogy én valakit is megcsaljak, az teljességgel lehetetlen. Ha lenne barátnőm, akkor szeretném, ha szeretném, akkor tisztelném, ha tisztelném, nem csalnám meg. Ha nem szeretném, nem lenne a barátnőm. Arról nem beszélve, hogy ki az a hülye, aki egy stabil kapcsolatot egy sima dugásért képes kockáztatni, egyszerűen ezt nem tudom megérteni. Viszont nem, akkor se tenném meg, ha 100% biztos lenne, hogy nem bukok le, nincs hozzá gyomrom, de a hűséghez van kell gerincem. 23/F

2017. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
*van kellő gerincem
2017. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem. Annyira szeretnénk ilyen sablonokba formázni a nemeket vagy bizonyos embertípusokat, de ez sajnos nem így működik.

Sok minden az agyban és a hozzáállásban kezdődik, ösztön ide vagy oda. Az elme hathat az ösztönre, de ha az ösztöni késztetés erősebb, az fog érvényesülni.


A férfiak meglepő része monogám alkat, rendezett életre vágyik, ettől még persze csalhatnak, ha a körülmények is adottak pl. szerelembe esnek. Ők nem megszállottan keresik a kalandot, hanem mondjuk 15-20 házasság után elveszik az új szerelmüket, vagyis az új nővel is megállapodnak.


A ffak egy része pedig alapból keresi az új ingereket fiatal koruk óta, számukra nem vonzó az elkötelezettség. Én semmi esetre sem hinném, hogy a fenti feltevés abszolut helytálló lenne a többségre.

2017. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, egész biztos. És nőből is van olyan, aki annyi pasival fekszik le, amennyivel csak tud. És azt is igaznak vélem, hogy pasik között több az ilyen jellem.

De hogy minden férfi ilyen lenne, az egy orbitális nagy butaság. Még azt sem mondanám, hogy a többségre ez jellemző.

Ha csak magamból indulok ki, egy férfiról már biztosan tudom állítani, hogy akkor sem csalná meg a szerelmét, ha sírva könyörögnének érte. Nem egyszer, és nem kétszer lett volna rá alkalmam, hogy megtegyem, sőt, bocsánat, hogy ilyet mondok, de volt, hogy szebb nő akart elcsábítani, és nemet mondtam. Mert lehet, hogy fizikailag jobban nézett ki, lehet, hogy mennyiségileg többet d*gtunk volna, de jó érzéssel még rágondolni sem tudtam, hogy mással lefeküdjek. Mert egyszerűen szerettem a barátnőmet, és utolsó szemét lettem volna, ha ezzel megalázom. És nem egy pár hónapos kapcsolatról van szó, ahol még az újdonság ereje elnyom mindent.

Abban is biztos vagyok, hogy nem vagyok egyedüli jelenség a férfiak között ezzel a hozzáállással.

2017. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Igen.
2017. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem, az én barátom is megcsalhatott volna már kismilliószor mégsem tette, mert a megcsalásnak semmi értelmét nem látja.

Ő sem vak, látja hogy vannak nálam szebbek, jobbak.

Látott már nagyobb mellű, magasabb, hosszabb hajú, csinosabb lányt, nem is egyet.

Szerencsésnek is mondhatom magam ilyen szempontból mert ha van is egy jó csaj előtte legtöbbször rá sem néz, és nem azért mert megtiltanám neki.


Ez meg nettó hülyeség, hogy nem kéne másnak, elég jó pasi ahhoz, hogy ne dörgölőznének hozzá a csajok ha úgy adódik, de minden tiszteletem az övé, hogy le se szarja őket.

2017. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen férfiak, igen. De hogy az összes ilyen lenne? Az egészen biztosan nem így van. Jól mondták korábban, azért a többség igeni a stabilitást, a békés családi közeget pártolja. Abba nem fér bele a "legyet is röptében" hozzáállás. Aki megcsal, az egy-két kivételes ok miatt csal, és nem azért, mert egy vonzó nő felkínálta magát neki. Legalábbis, a legtöbbször. Persze, ismét, vannak olyanok, akikre igaz a fenti állítás, de ők a legritkább esetben kamuznak be egy komoly párkapcsolatot hosszú távon, és csalnak közben amikor csak lehetőségük van.


Amúgy kikérem magamnak. A férjem igenis vonzó férfi, már csomószor próbálták meg elcsábítani (extől kezdve mindenféle pasi-estéken megismert bögyös macákig elég sokféle lány), van rá kereslet, és sosem élt a lehetőséggel. És nem a "lila köd" időszakában vagyunk már régen.

2017. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Szergej55 ***** válasza:
100%
Én sem ilyen vagyok, üdv a hülye sztereotípiák mai adásában.
2017. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítani sosem szabad. Azért, eddigi tapasztalatom szerint, nagy része ilyen. Azért, azt hozzá tenném, ha a nők nem akarnák, nem tudnának ilyeneket tenni a férfiak.
2017. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!