Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalják meg a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalják meg a nők a férjüket?

Figyelt kérdés
Úgy ertem, ha mar megtörténik akkor mi az az ok ?

2017. jan. 30. 23:24
1 2
 1/19 anonim válasza:
86%
Miért csalják meg a férfiak a feleségüket?
2017. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Grat kérdező az általánosításért.Az 1-esnek meg azért mert magára vette...IQ betyárok....
2017. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%

Úgy vettem észre, hogy kb házasság/gyerek előtt nem igazán tartanak szeretőt, inkább csak alkalmi kapcsolataik vannak, az pedig a következő okokból:

1.Felmerült a lehetőség, hogy dobbantani akarnak a kapcsolatukból és összeállni mással, de előtte lepróbázzák a pasit az ágyban is.

Aztán ha nem jön be, akkor marad a régi, viszont egy megcsalás már ott virít.

2.Túl jó a pasi, kihagyhatatlan. Úgy gondolják egy kis kaland belefér.


Házasság/gyerek után:

1.Addigra már lapos lesz a szex, szal evidens, hogy keresnek egy állandó partnert, aki általában nagy, vastag szerszámmal rendelkezik.

Mellette persze továbbra is vevők az alkalmi kalandokra, a fenti okokból.

2017. jan. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Leggyakrabban érzelmi okokból.

Azt akarják érezni hogy még ők is nők, vonzóak, kívánatosak.

Kell az izgalom , apa már nem teszi oda úgy magát, nincsenek bókok, van helyette veszekedés.

Ki akar lépni a mókuskerékből, gyerek, házimunka , munka, bedepiznek.

Azt gondolják ez nekik jár.


Másik mikor nincsenek kielégítve szexuàlisan , de ez a ritkàbb.

Ez a kèt fő ok fordul elő legtöbbször.

2017. jan. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

1. Magány

2. A partnerrel nen lehet megbeszélni a problémákat.

3. Nem érezte elég kívánatosnak magát.

4. A férj nem méltányolja.

5. A férj csak magával törődik, és mindenen kiakad.

6. Romantika és izgalom hiánya az ágyban.

7. Menekülés az élet taposómalmából.

8. Ugyanolyan erősnek akarta magát érezni a családban mint a munkában.

9. Unta az egyhangúságot.

10. Kellő időben kínálkozó alkalom.


Gondolom mondanom sem kell(de azért mondom), hogy a megcsalás mindezen problémákra NEM megoldás!!!

2017. jan. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Azért az komoly, hogy minden válaszban a férfi az oka a nő félrelépésének. Szerintem a kapcsolat két lábon áll. Ha valamiért ellaposodott, azért a nő ugyanúgy felelős. Valószínű ő sem foglalkozik a férjével, valószínű ő sem kívánja a férjét. Oké, szép dolog a viktimológia, de nehogy már mindig a megcsalt fél legyen a hibás. Van akinek senki sem elég, van aki mindent megkap, mégis félremegy, na ott nem a férj az oka.
2017. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%
Mert k😃urvák azért.
2017. jan. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Senki nem azt mondta, hogy a férfi az oka és nem közösen alakítják a dolgokat, de a kérdező a nők szemszögéből akarta látni a dolgot.

Én ugyan nem csaltam meg a páromat hanem elváltam de amilyen okból elváltam, más lehet hogy csak csalt volna. Már nem látott nőnek, nem kezelt nőként, főleg az apás szülés után. Hiába vagyok csinos, mindig más nőket nézett, és olyanokat mondott, hogy neki mindig a kismellű hosszú lábú lányok jöttek be, stb. Én nem vagyok ilyen, és ezen nem tudok változtatni, de nyilván a kapcsolat elején ezt az információt nem kötötte az orromra, sőt szerelmes is volt belém. Talán ezért fájt nekem annyira ami történt és úgy döntöttem, kilépek ebből a méltatlan helyzetből. Nem őt hibáztatom, elmúlt a szerelem stb. De már bottal sem nyúlt hozzám, én pedig nem akartam szex nélkül leélni a hátralévő életemet. Nyilván a megcsalás egyszerűbb mód lett volna, de én mindennek ellenére tisztelem őt annyira hogy ezt sosem tudtam volna megtenni vele, és tudtommal ő sem csalt meg engem, csak folyamatosan más nőkre vágyott.

2017. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy idő már nem érzik nőnek magukat. Jön valaki, aki bókol, kedves, figyelmes, ami jól esik az egonak és elindul a folyamat.
2017. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

Nos kezdjük azzal hogy oka van annak ha valaki félre lép,lehet az egy pasi,de egy nő is.

Egy kapcsolat elején mindenki oda teszi magát minden téren.

Figyelnek egymásra,szuper a szex,van sok közös program,stb.

Amint 2 ember össze költözik,elkezd a kapcsolat laposodni..

Vagy tesz érte mind a két fél,vagy bele lehet tojni..

És nem általánosítok,de 90% ban a pasik a hibásak.

Mert ők kényelmesednek el a legjobban.

Megvan a csaj,már velük lakik,na nehogy már törje magát...

Ha nem is viszi vacsizni vagy stb,de bókolni lehet,romantikázni lehet,stb...


Nekem is így ment tönkre a házasságom.

Addig kellettem amíg össze nem költöztünk..

Utána már nem figyelt rám,nem bókolt nekem,és kezdett a szex ritka lenni, utána megtudtam hogy megcsal..

Na akkor én is megtettem..Mert igen is kellett a vissza jelzés hogy jó nő vagyok...pláne azok után hogy megtudtam kikkel csal...hiszen én 28 voltam 53 kg csinos nő....azok meg sokkal de sokkal idősebbek,volt köztük erős dohányos,volt köztük italos stb...

Persze hogy szarul esett hogy én nem kellek neki,de azok igen...és a lelkemnek igen is jót tett,hogy nőnek érezhettem magam,mert bókolt nekem valaki,mert szeretkezhettem valakivel aki figyelt rám.

Utána megbeszéltük hogy legyen nyitott házasság,de mivel már nem kellett senkinek,de nekem volt partnerem ez nem működött,így válás lett a vége..


Én ha nem kapok figyelmet,törődést,szeretetet,akkor megteszem..el lehet ítélni,de ember vagyok szükségletekkel.

Én adok,de ha nem kapok akkor lépek....most vagyok fiatal,most kell élnem :-)

2017. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!