Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félek, hogy a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a feleségem megcsal. Ezek aggasztó jelek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemtudom mennyire lesz összeszedett az írásom de azt hiszem már nagyon nagyon régen voltam ennyire kétségbe esve mint most, szóval nézzétek el nekem ha össze-vissza hülyeségeket írok, nagyon ideges vagyok.


"Fiatal" házasok vagyunk a feleségemmel (ő 25 én 29) 7 éve együtt vagyunk és két éve házasodtunk össze akkor a legnagyobb boldogságban, és pár napja még azt mondtam volna, hogy most is abban élünk. Régebben zavart, hogy ő még olyan kis fiatal (18 volt amikor összejöttünk) de akkora volt a szerelem, meg azért ő elég aktív életet élt előttem is, hogy gondoltam ez nem lesz probléma, hogy mostantól csak én leszek az egyetlen férfi az életében. Tudjátok akkor ő még a bulizós korszakában volt de aztán szerelmesek lettünk. Ő elképesztően szép és mindig a mai napig is körülrajongják de már fel sem veszem, már megszoktam. Nem voltam soha túlzottan féltékeny ha picit igen azt sem mutattam ki. Viszont ő többször is mondta, hogy én tökéletes vagyok számára és tényleg éreztem, hogy szeret.


Viszont az utóbbi időben a szex nem a legjobb közöttünk, már rutinná vált, hogy így mondjam. Meg rengeteg stressz ért különösen engem az elmúlt 1 évben, költöztünk is plussz nekem rengeteget kellett dolgoznom, ő ezalatt pedig szerintem el lett kényeztetve és hanyagolva is. Anyagilag mindent megkapott amit akart viszont eltávolodtunk egymástól, sokszor érzem magam egyedül amikor vele vagyok, már az idejét sem tudom mikor lelkiztünk utoljára vagy csináltunk valami normális programot közösen. Ha elmegyünk étterembe akkor is csak a telefonját nyomkodja, nem figyel rám, nem ölel már át úgy egyszerűen nincsenek olyan gesztusai sem mint régen.


Szóval a lényeg az, hogy pénteken mikor hazaértem ő az ágyban feküdt tök meztelenül kisminkelve stb. Néztem is, hogy mi a sz*r ez?! Ő tök megijedt mikor észrevett, számonkért, hogy mit csinálok ilyenkor itthon? Kicsit sem gyanús igaz? Elkezdtem volna átnézni a szekrényeket is kábé ha nem láttam volna, hogy amúgy magát fotózza a telefonjával, szépen be volt állítva az ágynemű is. Persze utána hiába kértem el a telefonját már nem akarta odaadni :) Kérdeztem, hogy kinek fotózza magát de még én voltam a hülye, hogy ilyeneket képzelődök, állítólag csak délelőtt találkozott az egyik barátnőjével és csinosan akart felöltözni és mikor hazaértem már levetkőzött de a sminket még nem mosta le...


Másnap este szülinapi házibuliba ment szintén az említett barátnőjéhez, persze oda én nem mentem de kértem, hogy azért hívjon fel, hogy ott alszik-e vagy nem persze ez sem történt meg, viszont cserébe másnap délutánig semmit nem hallottam felőle amíg haza nem jött. Utólag picit nyomozgattam végignéztem egy csomó képet ami ott készült és láttam, hogy elég jól érezte magát és teljesen részeg volt. Az érdekes az az egészben, hogy kérdeztem kik voltak ott mire ő felsorolt kb 10-12 embert akiket én is ismerek, kérdeztem, hogy nem volt más? Mire ő mondta, hogy nem. Én a képeken viszont felfedeztem egy ismeretlen férfit aki mellékesen nem is néz ki rosszul és valahogy a párom minden képen vele beszélgetett. Ez is vajon csak nekem furcsa? Direkt megkérdeztem ki volt ott ő viszont nem említette.


2017. márc. 7. 00:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azért úgy mellékesen hozzátenném, mert ez lemaradt, hogy nekem Ő a mindenem és bármit megtennék érte. Most az amit érzek teljesen kicsinál, hogy esetleg ő ilyet tesz velem akkor biztosan nem szeret már. Nekem ez elképzelhetetlennek tűnt, én még mindig úgy szeretem mint régen és sosem ártanék neki. Annál okosabb nőnek gondoltam, hogy ilyet lépjen eddig még minden problémát meg tudtunk beszélni.
2017. márc. 7. 00:10
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez egy halott kapcsolat es nem mondom hogy tul gondolsz dolgokat en is gyanakodnek! Tul sok a véletlen!
2017. márc. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem, de mi az, hogy halott kapcsolat? Eltávolodtunk egymástól meg nagyon sok volt a stressz is de nem gyűlöljük egymást csak kihűlt a dolog. De ezt azért nem nevezném halott kapcsolatnak. Főleg amilyen előtte volt az ilyesmit nem lehet pár hónap alatt elfelejteni. És semmiképpen sem akarom, hogy vége legyen csak ezt szeretném elkerülni. De most nagyon össze vagyok zavarodva, ha kiderül, hogy így elárult én nem tudom mit csinálok.
2017. márc. 7. 00:23
 4/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul már mindenünk megvan ami régen hiányzott. Mármint anyagilag. Megkapott mindent amire régen csak vágyott, ha úgy szeretett, hogy nem tudtam megadni neki ezeket akkor most miért ne tenné, hogy már elvileg csak boldognak kéne lennünk együtt?
2017. márc. 7. 00:26
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

:) ha egy nőnek mindent megadsz akkor unatkozni fog és félrekúr.

Szerintem a nejed már rég megtette!

Szóval itt már csak az a kérdés, hogy te ezzel együtt tudsz e élni vagy nem ?


Üdv : egy megcsalt férj.

2017. márc. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezért mondom mindig, hogy az nem lesz tuti biztos, attól mert a Te azt gondolod kiélte magát, akkor majd biztos nem jön másik már.Így az sem, ha valakinek Te voltál az első, nem jelenti azt, hogy majd mással is le akar feküdni.

5#-nek Igaza van, megadtál neki mindent, Te meg stresszes vagy, de egyébként mindent megadsz neki, az meg "uncsi" lesz sok nőnek.De igazából elég az is ha találkozik valakivel, aki imponál neki.

Valószínű van valakije.Rajtad áll, megvárod, hátha elmúlik,és túlteszed rajta magad,vagy megbeszéled vele,és aztán vele maradsz vagy nem.

2017. márc. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
89%

Szia, 5 jele van, ha az asszony megcsal:


1. Nem dug veled.

2. Nem dug veled.

3. Nem dug veled.

4. Nem dug veled.

5. Mással viszont igen.

2017. márc. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég csak a harmadik bekezdés ahoz hogy lássuk itt vagy megcsal, vagy megfog es csak idő kérdése. A többi info már csak hab a tortán. Hogy mit tudsz tenni? Leülni vele es őszintén beszélni a dologrol. Elmondani neki hogy te úgy érzed ez nem jó kapcsolat es nem vagy boldog. És vagy tesztek valamit ennek érdekében, hogy ez megvaltozzon, vagy bocsi de te lelépsz, mert ez így tovább nem mehet. Hiába varsz, hiába leszel turelmes, vagy elnéző, az első olyan faszival dobbantani fog, akiről úgy érzi megadja neki azt amit te nem. És ha ez bekövetkezik te a fejedre is állhatsz nem fogod tudni visszatartani.
2017. márc. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bence_ ***** válasza:

Eltávolodtatok, mivel (vagy már) nincs kedve energiát tenni a kapcsolatotokba így valahol ki fog kötni.

Beszélj vele!

Kérdés, hogy neki így kényelmes e mert ha igen akkor az is ehet, hogy továbbra is csak manipulál.

2017. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is leülnék vele a helyedben, és elmondanám neki mindezt. Láttad a képen a férfit, ki ő, mi van köztük. A reakciója sokat elárul majd. Továbbá elmondanám neki azt is, hogy sajnálod, hogy eltávolodtatok, és szeretné-e rendbe hozni (persze ezt abban az esetben, hogyha tényleg nem csalt meg)...

Sajnálom, mert nagyon rendes férfinek tűnsz, aki nagyon szereti a feleségét. Remélem, hogy az egész csak félreértés. Majd írd meg, hogy alakult!

26L

2017. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!