Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal, ha szokott beszélgetni a volt barátnőivel?

Figyelt kérdés
Sose voltam féltékeny senkire, most mégis a rögeszmémmé vált, mivel találkozgat is a volt barátnőjével, meg írogatni is szokott neki. Mindig nyugtatgatom magam, mégis valahol bizonytalannak és bizalmatlannak is érzem magam. :(
2017. márc. 9. 10:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De ennyi ideje van egyeseknek, hogy az exükkel találkozgatnak? nekem még a jelenlegire is alig van időm egy héten a munka miatt, nem hogy ez exekre..

A kérdésre meg az a válaszom, hogy tök mindegy, hogy megcsal-e vagy nem, ha már ennyire nem tudsz hatni rá, hogy elmegy találkozgatni az exével, ami neked rosszul esik, és te nem mered ezt vele megbeszélni...hát én nem rétem ezt komolyan! milyen kapcsolat ez? ha nekem valami nem tetszik nagyon, vagy rossz rzést okoz, akkor először is szólok, és ha a páromat ne érdekli, akkor már rég rossza kapcsolat, nem?

2017. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én nagyon sokàig tartottam a kapcsolatot az exeimmel... Volt akivel találkozhattam is. Hát nem normális dolog...Az ilyet le kell zàrni, ebbe pàrom segített feleszmélni aki elmondta,hogy őt zavarja és,hogy fordított esetben valszeg én se örülnék neki.
2017. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, elmondtam neki, és azóta állítólag nem is találkoznak. Csakhogy! Az egyik lányt úgymond lerázta, közben egy másik exével találkozott egy közök ismerősük invitálására. És rá még inkább féltékeny vagyok, mert ő volt a "nagy ő". És még attól is félek, hogy esetleg feléledtek benne a régi érzések...egyébként tényleg nem voltam soha féltékeny senkire és már betegesnek érzem magam. Minden gyanússá válik, azt is tudom, hogy hazudni szokott, meg egyszer ezt mond, egyszer azt. Így pedig végképp nem tudom megbízni benne, hogy már kétszer is hazugságon kaptam...
2017. márc. 12. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!