Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan csábítsam el a pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a pasit?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel kb. 1 hónapja randiztam és akkor csókolóztunk is. A bibi az a történetben, hogy neki barátnője van közel 3 éve. Hogyan érjem el nála, hogy szakítson a másik lánnyal? Nem leszek a szeretője, amit neki is mondtam, viszont így szenvedek, mert nagyon szeretem.
2017. máj. 15. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy?!

Ha magától nem teszi meg ezt a lépést, akkor aztán próbálkozhatsz, szerintem felesleges

2017. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod elérni. Ha ő váltani akar, akkor megteszi magától.

És igen, a sokat hangoztatott téma: a helyedben azon gondolkodnék, hogy kell-e nekem olyan, aki csak addig van a párja mellett, amíg talál egy számára "jobbat". Részemről ez egy utolsó gerinctelen viselkedés, és az ilyet nem tekintem férfinak. Ha nem tud magától, önként kilépni egy szar kapcsolatból megcsalás nélkül, vállalva az érzéseit, akkor azért, ha félrekefélget, mert így pótolja azt, ami hiányzik a kapcsolatából, akkor ezért nem veszem férfiszámba.

És igen, voltam olyan helyzetben, hogy egy férfi, akinek jegyese volt szerelmet vallott nekem (miután órákig próbált beetetni, mennyire rossz a kapcsolata), és hogy miattam elhagyná a párját. Pontosan azt mondtam el neki, amit feljebb is írtam (csak kicsit nyersebben, a patkány szót használva). Rosszul vagyok az ilyenektől, és semmire sem tartom őket.

2017. máj. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mégis ő fut utánam és nem fordítva... Teljesen megőrjít ezzel a viselkedéssel. De tartom magam az elveimhez, nem hagyom magam kihasználni, csak azért mert éppen rajta van a kangörcs.
2017. máj. 15. 08:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szintúgy, futott utánam egy pasi akinek mennyasszonya volt, ráadásul a lehető legromantikusabb módon jegyezte el, Párizsban a legszebb időben, majd 1 hónapra rá hozzám mászkált - volna - és virágot küldetett. undorítónak tartom az ilyen "férfit", ha nem kell neki a nő ne jegyezze el, hanem lépjen ki a kapcsolatból, ne másnak udvarolgasson a gyűrűs jegyese mellett. Ja, és hozzátenném okulásképp, kutyából nem lesz szalonna, azóta is jegyben járnak, és talált a pasi magának egy balek csajt aki benyelt mindent és vele csalja a menyasszonyát.


30 éves a pasi, 29 a nő.

2017. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Keress valakit, akinek nincs barátnője. Rengeteg ilyen van.
2017. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek veled, kérdező!


Szerintem állítsd döntés elé. Vagy szakír és megpróbálja veled, vagy a párjával marad.


És ha nem szakít, akkor sajnos el kell felejtened őt, azaz minden kapcsolatot el kell lehetetleníteni vele, meg kell gyászolnod az elszakadt köteléket, és mást kell keresned :)

2017. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
ha nem szopod le nehéz lesz
2017. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd a picsàba !Sztem egy kis kettyintésre kellessz neki és addig teper ameddig nem sikerül neki a dolog!Nem a szerelem hajtja hanem a farka nem mindegy !
2017. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!