Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vörös foltok honnan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vörös foltok honnan?

Figyelt kérdés

A páromnál /férfi/..Holott régen is volt pikkelysömörje. Igen, ott...Azok a kicsi foltok szerinte "nagy vörös foltok"- nekem kutya bajom, de nyilván attól még adhatjuk át egymásnak /ha tünetmentes az egyikünk/, oda-vissza. Viszont nem hajlandó beszélni velem. Le is tiltott, emilekre nem válaszol. Ez most mi lehet? Én hűséges vagyok, szeretem. Ill. eddig szerettem.. :(

Szerintetek megcsalás vagy mi áll a háttérben?


2017. máj. 31. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom...biztos nagyon szeret téged, ha egyből letilt...hagyd a francba, elmebeteg
2017. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi van...? xD

Talán - ha már felnőtt kapcsolatok kategóriában vagyunk - el kéne másznia orvohoz, ahol esetleg netalántán nem biztos, de esély van rá, hogy megtudja, mitől lehetnek ezek a foltok. Ami mellesleg látatlanban is megmondom, h a félreqráson kívül ezer más dologtól is kijöhet.

Párod hülye. Pont.

2017. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ja, elment orvoshoz de NEM hajlandó válaszolni..két hete..

Pedig kértem, ma is..kíváncsi vagyok ma hajlandó lesz-e..

Tököm tele vele amúgy tényleg nem százas.

Én meg megyek megint szűrésre ott is kiderülne, már van időpontom.

2017. máj. 31. 15:32
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Te minek cseszekszel ezzel a faszival? Kidobott.
2017. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

..ráadásul egy darab pici volt, akár fognyom is lehetett:D

És nem lekoptatásból mondja, ezer máson is vitázunk ha akarunk.. Mondjuk ezek után már nemigen akarok...

Hogy lett az egyből hirtelen több, és nagy, vörös, tudtommal a Marson nem járt bár elég kelekótya..:(

Köszönöm a válaszokat!! Várom, hátha még valaki..

lehet allergia is az óvszerre..! azt is bevetettük mostanában.

2017. máj. 31. 15:35
 6/18 A kérdező kommentje:

Igazából azért tiltott le mert idegesítette hogy írkálok elég sok vitánk volt mostanában, mondjuk pont én mondtam hogy tiltson le mindörökre, de utána kibékültünk. Most meg nem elég hogy megaláz még lehetetlen helyzetbe is hoz. Számomra megbocsájthatatlan ez amúgy is ügyeletet kellett nemrég hívni hozzám, beteg vagyok....és akkor ezzel szivat.

:(((

2017. máj. 31. 15:43
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező! figyelj! nyugodj meg, nincs semmi baj, nem való neked ez a pasi! Jobbat érdemelsz!
2017. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó.., köszi!! Mindenki ezt mondja. Mondjuk amikor gipszben voltam akkor is tojt a fejemre ott is hagytam egyszer a kocsiban, esőben, sötétben..a zebrán! majdnem elütöttek de nyugodtan ültek tovább a kocsiban. sebaj:(

Kezdem érteni miért nem volt soha egy normális kapcsolata bezzeg a pia megy..

2017. máj. 31. 15:49
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd össze a két kezed, hogy letiltott, végre nyugtod lesz és nem kell tőle stresszelned meg ilyen lehetetlen dolgokon pörögnöd!


Kitartást!!!

2017. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

:D

:))) Köszönöm, én is így gondolom, ma reggel már kezdtem érezni a "kiutat" mindenki ezt mondta régebben is..!

Tényleg le vagyok tiltva próbáltam tegnap-kísérlet..-elérni és nem reagál pedig normálisan kértem.. és senkit nem enged be a lakásba még az öccsét se, akié a lakás...

Úgyhogy főhet most a saját levében!


Köszi!

2017. jún. 1. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!