Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért én vagyok a megcsalt fél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a megcsalt fél?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ebből,jól kijönni,hogy ne csalják meg?
2017. aug. 19. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

mivan? :D azért te vagy a megcsalt fél, mert a párod valaki mással kefélt..most komolyan erre voltál kíváncsi?


meg miből lehet jól kijönni? magyarul pls

2017. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi van,azt kérdezem miért csalják meg egyesek a párjuk akár milyen úton ?
2017. aug. 19. 16:06
 3/11 anonim ***** válasza:
A megcsalt fel lehet az okozoja is. Meg nem is.
2017. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ők nem elég vonzó,akkor a másik fél miért szenved?ha ő is ugyan úgy hűséges hozzá,
2017. aug. 19. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Tanulj meg fogalmazni pls-
2017. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért csalják meg egymást az emberek? Ennek számtalan oka lehet. Csúnyán hangzik, de van úgy, hogy elmúlik a szerelem, ráadásul az idő múlásával változnak az emberek, nem feltétlenül előnyükre, de akár a "kapuzárási pánik" is lehet szerepelhet az okok között, stb., stb.
2017. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A ferfiaknak az esetek tobbsegeben nem az az indok hogy "szebb, jobb, csinosabb, fiatalabb pu..nci", hanem egeszen egyszeruen "egy masik punci".

Ha lelepett a pasid akkor ne sirasd. Lepj tovabb. De ha csak felredugott az nem nagy valami. Az csak annyi hogy akkor es ott megtortent es kesz. Nem kell tulmisztifikalni a dolgot. Tudom ezert engem le fognak pontozni, de ha vegiggondolod igazam van. Egy felredugasert boritani mindent felesleges. Hazat, csaladot stb. Ha rendszeres lenne ez akkor az egy masik kerdes.

2017. aug. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem lehet, hogy eltávolodtatok? Ha szereted a nőt vagy a férfit akkor próbáld féltékennyé tenni és majd rájön, hogy kit veszített el.
2017. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudok,csak olyan értetlen az egész akkor minek pàrkapcsolat ilyenekbe,ha nekik nem elég egy nő sem.Mert pl beszélget másokkal,vagy bokol.Milyen dolog az is ha ismersz valakit már négy éve,és neked nincs önbizalmam de a másik fél még is másokkal flotol ,Nikolett stb.
2017. aug. 20. 12:59
 10/11 A kérdező kommentje:
Vera Nikol stb.
2017. aug. 20. 12:59
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!