Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet, hogy megcsal? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megcsal? Lehet még valakije rajtam kívül vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Mostanában többször előfordul, hogy a barátom nagyon gyorsan félredobja a telefonját, ha közel megyek, ha meg egészen mellé lépek/fekszek/ülök, és pont telefonozik, akkor rögtön átlép másik ablakba vagy alkalmazásba. Most is épp ez volt, jöttem be a hálószobába, meztelen feküdt az ágyon, álló pénisszel, és telefonozott. Mikor hirtelen melléfeküdtem, még láttam kis halványzöld chat ablakokat, nem ismertem meg, hogy milyen program, nem messenger, nem instagram, nem viber volt. De rögtön átlépett másik ablakba, épp csak egy pillanatra láttam, de tisztán láttam. Mikor kérdeztem hogy miért nyomja el így hirtelen a telefonját mikor meglátom, még ő volt felháborodva, hogy milyen feltételezéseim vannak, mit gondolok róla, és persze nem mutatta meg hogy mit csinált. Így nem is akartam vele lefeküdni, mire még mérgesebb lett, aztán átment könyörgésbe, de úgy érzem, hogy hazudik nekem. Szerintetek csak túlreagálom, vagy nektek is gyanús lenne ez a viselkedés?
2017. aug. 28. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús lenne ez a viselkedés.
2017. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem elég egyértelmű 😕
2017. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
WhatsApp?
2017. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csajokkal chatel.
2017. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki szeretne 2 barátnőt.
2017. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen harmadik, tényleg WhatsApp, megnéztem most Google-ben, azt láttam :/
2017. aug. 28. 23:01
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
"jöttem be a hálószobába, meztelen feküdt az ágyon, álló pénisszel, és telefonozott" biztos nem a telefonjára izgult fel csak úgy. Nekem ebből egyből az ugrott be, hogy vagy mutogatja magát és szexchatelget vagy egy másik nőnek fotózgatja magát.
2017. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azt mondta, engem várt, de valahogy nehezen hihető volt ezek után..
2017. aug. 28. 23:02
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az engem várt szöveg csak kamu :(
2017. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs titkolnivalója az nem csinál ilyeneket a párja mellett..
2017. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!