Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok mit csináltok? Ha oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csináltok? Ha oda jut a kapcsolatok hogy

Figyelt kérdés

elhidegült köztetek minden de a szex hiányzik.

Hogy oldjátok meg?

Ha szerető van hogy tudjátok megoldani?


2017. szept. 28. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Kidobom a pasit, és nyugodt lelkiismerettel szexelek az új partneremmel. Ez miért kérdés?
2017. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem voltam konkrét.

Úgy értem ha van közös gyerek közös ház minden közös.

Vagyis minden kép csak titkos kapcsolat oldható meg.

2017. szept. 28. 07:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy értem ha van közös gyerek közös ház minden közös.

Vagyis minden kép csak titkos kapcsolat oldható meg."


Ilyen nincs, hogy CSAK titkos kapcsolat a megoldás!!!! HA van benned akár csak pici tisztesség/gerinc is, ELÖSZÖR elválsz és UTÁNA keresel más partnert!

2017. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy veszel egy vibrátort!
2017. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha van is ház meg gyerek meg stb akkor SE maradok olyan kapcsolatban ami nekem ROSSZ. Megtartom a gerincem,de elválok és keresel egy olyan párt aki megadja amire szükségem van.
2017. szept. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék/elhagynám. A franc vergődne egész életében egy szar házasságban/kapcsolatban...
2017. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Olvasd el még egyszer, csak annyi, hogy szakítás helyett válás van.


Vagy azt hiszed, hogy abból nem lesz válás, ha titokban kufircolsz?

Semmi sem marad titok örökké, és elég valószínű, hogy a férjed kivág, mint a macskát.

A másik eset, hogy kukivakságot kapsz pár orgazmus után, és felrúgsz mindent, mert "szerelmes vagy".


Ha van közös gyerek, közös ház, közös kutyafaxa, és nem tudsz elválni, akkor meg a házasságodba kell egy kis életet lehelni. Vegyél egy fekete fehérnemű szettet, kösd ki apát az ágyhoz, aztán fogadjunk, hogy lesz szex. ;)

2017. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyira sose fog hiányozni a szex.
2017. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha elhidegulunk egymastol, akkor nyilvan mar szerelem sincs, ugyhogy leulnek vele megbeszelni a szakitas es elvalas reszleteit.
2017. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy vibrátort maximum a fenekemben tudomm
2017. szept. 28. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!