Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalasnak számít ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalasnak számít ha a férjem uzenetei között találtam egy olyan üzenetet ahol a lány kérdezi hogy szoktál rám gondolni? Erre a férjem azt írta vissza: minden nap! Vélemény?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 09:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2017. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%

hülye kérdés, már bocs.


persze hogy megcsalás!


csomó ember nincs tisztában azzal, hogy a megcsalás nem csak azt jelenti, mikor szex van, hanem azt is, ha érzelmileg az egyik fél már másnál van, lelkileg máshoz kötődik.


hát kire szoktunk mindennap gondolni, kérdező??


akit szeretünk, akibe szerelmesek vagyunk, aki fontos nekünk, akit nem tudunk kiverni a fejünkből, aki nagy hatást gyakorolt ránk, akire vágyunk.


tehát a férjed és eközött a nő között (lelki és/vagy fizikai) kapcsolat van, és téged megcsaltak.

2017. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
Igen az!
2017. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
De már az is sokat sejtet, ha kutakodsz az üzenetei között, valamiért nem bízol benne, lehet meg is találtad az okát.
2017. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, hogy milyen személyiségű a férjed. Nekem van egy nagyon jó, közeli férfibarátom, akivel olyan szinten becézgetjük egymást (drága, drágaságom, édes, kicsi szívem), hogy ha egy kívülálló olvasná ezeket a megszólításokat, akkor azonnal megcsalásra gondolna. Pedig közöttünk semmi nincs és nem is volt. Ez a barátom ilyen személyiség, mindig kitalál valamit, becézgeti a másikat, udvarol a lányoknak (nem flörtölés, hanem az a kedves udvarolgatás). Szerintem közöttünk is elhangzott már az, hogy gondolunk egymásra. Egyszer nagy hóban, tőle kapott színházjeggyel mentem színházba, és ő is írt nekem, hogy megkérdezze: milyen volt, meg hogy gondolt rám. Az akkori párja ezt meglátta, és kitört a balhé, pedig csak baráti gesztus volt részéről.

Tehát ha a férjed is ilyen típusú személyiség, akkor szerintem ne gondolj megcsalásra.

2017. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ő egyáltalán nem ilyen személyiség. Minden ilyen lelkis érzelmes dolog távol áll toleo
2017. okt. 14. 20:38
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Ja. Megcsalás.


És ha valaki minden nap gondol a kutyájára/hörcsögére/aranyhalára, akkor zoofil.

Ez evidens.

2017. okt. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%

Es ki ez a lany,tudod?

Meg ha munkatars ,vagy ismeros is lenne,miert uzengetnek egymasnak ilyet?

Nekem se tetszene,en is gyanakodnek.

Kerdezz ra.Legfeljebb lecsesz,hogy beleolvastal az uzijeibe.

2017. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Lehet nem segít de talán megmosolyogtat. Anno volt egy harmicas kollégám akinek az asztala a másik irodában volt pár sráccal s nyitott ajtón át odaláttam. Elment valahova s épp jött hozzá egy másik cégtõl üzleti partnere, sokat szoktak hülyéskedni régóta. Fogta lekapta az asztalról a naptárat s belefirkantotta egy szívbe "Máris hiányzol." Ledobda az iratokat s elhúzta a csíkot. Mind megnéztük széles vigyorral ami lefagyott mert betoppant a kolléga felesége hozta az ebédet. Mosolyog, köszön, leül az asztalhoz, mindenki erõssen sunnyog meg próbál úgy nézni ne legyen szemkontaktus.

Remegve végiglapozza szegény a már vagy 5 ilyen üzenetet tartalmazó naptárat s vékony hangon kérdezi hol a férje....

Hát annyit bírtunk kinyögni reméljük nem a mosdóban azzal a homokossal aki ide irkál neki....

2017. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb tettek is lesznek. Nálunk is így kezdődött sajnos. Nem elszomorítani akarlak.
2017. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!