Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltak már meg titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltak már meg titeket a saját barátotokkal / barátnőtökkel? Nem tudom mit tegyek!

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Semmit. Lehet én vagyok csak ilyen nyugimalac, de én hiszem hogy a Karma visszaadja. Természetesen egyikőjükkel se tartsd a kapcsolatot, és kész. Kígyók nem kellenek a közeledbe. tarts süniket, azok cukik :)
2017. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én csaltam, nem engem csaltak. 28N
2017. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem csaltak meg,de az exem nálam aludt,és szexeltünk. Majd éjszaka átsétált a legjobb barátomhoz és megvolt neki is.Valójában megcsalásként éltem meg. A gáz ebben az volt hogy a legjobb barátom nője meg nyomult rám,és iszonyat jól nézett ki.Amikor ezt megtudtam hogy összefeküdtek még 1 ideig tartottam magamat,de mikor a barátnője rám indult azt gondoltam hülye vagyok én? Levarrtam én is. Nem bosszúvágyból tettem,hanem mert nagyon vágytam a lányra.
2017. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát most mással meg lehet csalni a barátunkon/barátnőnkön kívül...? 🤔
2017. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Tedd fel magadnak a kerdest, mennyire szerethettek teged ezrk az emberek?


En biztos, h minden kaocsolatot megszakitanek veluk.

2017. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Soha nem engedném közel ezt a két alanyt a magánéletemben. 1. nőként nem bízok a barátnőkben, 2. nőként sok idő kell ahhoz, ameddig megbízom majdnem teljesen a férfipáromban.
2017. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!