Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes meghagyni a beszélgeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes meghagyni a beszélgetéseket, és ha a szükség úgy hozza elküldeni a másik fél házastársának?

Figyelt kérdés
Amiben minden benne van,szexuális témáktól kezdve,mik történtek,érzelmi monológok,stb. vAN aki így buktatott le valakit,vagy így buktatták le ?
2017. okt. 28. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Aha, ha a szükség úgy hozza. Szóval ha már nem kellesz, akkor bosszút állnál, hogy legalább neki is jó rossz legyen? Vagy mégis miféle szükségre gondolsz?
2017. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Sztem eleg nagy taplosag lenne elkuldeni...foleg h mar az is gerinctelen h szereto vagy még utana bekavarnal a hazassagba is?? Persze a pasi is egy bunko de nem hiszem h ez lenne a megoldas barmire is
2017. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha akarod játszmáz, de ha "rossz fát hugyoztál le" és pár nap múlva visszakapod valahogy, akkor nem itt rinyálni miatta.
2017. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
28%
Ez szemetseg lenne! Ilyenen ne is tortd a buta fejed
2017. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Mekkora szarok vagytok!!!!

Kerdezo amugy igen nagy r.bi vagy h hazas ferfival kezdtel,legyel ra büszke...

De legalabb annyi legyen benned könyörgöm h keresztbeteszel a hapsinsk!!A felesegnek joga van tudni!!


Tudjatok milyen jo gyereket szülni egy olyan ferfinak aki felrekur?sokan nem.barcsak felnyitotta volna valaki a szemem!!!

Senki nem tette,mindenki hallgatot,evek kellettek h bebukjon az exferj!en meg eveket pazaroltam az egyetlen egyböl,az eletembol!

Nincs annak szemetebb dolog mint aki tanacsot ad h persze ne szolj bele!ti is lesztek ilyen helyzetben,kivancsi lenne h esne nektek!h hazugdagban eltek vagy van szabad döntesetek hogy szeretned az eleted elni?

undoritoak vagytok...igenis belekell szolni,ha mar az ember a parjabannem bizhat akkor kiben?

2017. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is küldd el a feleségnek, joga van tudni, hogy megcsalja a férje.

Ez a legnagyobb szemétség, mikor már mindenki tudja, csak ő nem. Aztán a végén felette ítélkezik mindenki, hogy persze, mert ha naponta háromszor cumizik és kussol, akkor szegény férje nem kényszerül félredugni.


Gondolom, amúgy is megy a verkli, hogy milyen sz.ar a házassága. Így legalább válnak. Aztán megkaphatod ezt a remek férfipéldányt.

2017. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Erdemesebb nem hazas k-rvanak allni.
2017. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Én meghagyom mindig és egy férfinél nagyon, de nagyon megdordult ez a fejemben, mert akkora csalódást okozott. Arra gondoltam, hogy karácsonykor elküldöm a feleségének, de nem teszem. Egyrészt azért, mert akkor nem lennék megbízható, másrészt szánalmas és inkább nem bolygatom a sz.rt. Remélem egyszer majd visszakapja az élettől ezt.
2017. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Ne izgulj Béla soha nem tennék ilyet..sokan írtak perverz dolgokat akiknek felesége élettàrsa volt-de amelyik kutya ugat az nem harap..-meg persze ilyenbe nem mentem én se bele..az a baj te voltàl az egyedüli akinek én is bedőltem- elcsavartad a fejem de ne izgulj a nődnek tőlem nem kell tartania nekem nem kell foglalt pasi..max ha tudsz vagy akarsz dönteni..addig mi àlmodozunk mig az ex megéli az életet..
2017. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is hazudott a férjem amig le nem bukott..utolag meg mindenki mondta làtta az uj nőjével de senki se szolt..és még utànna se akart vàllni :( simàn a szemembe hazudott kimagyaràzta a dolgokat..amig éjjel meloztam az akkor még kicsi gyerekeket egyedül hagyta otthon a lakàsban aludni amig a szeretőhöz ment..csak én értem elöbb haza..

Engem is àltalàba a hàzas pasik talàlnak meg de soha nem àllnék le olyannal akinek nője van..max kényszerhelyzet zsarolnak a gyerekeimmel mert soha se tudni milyen szitut dob az élet de a gyerekeimért ölni is képes lettem volna..ezért mondjàk soha ne mond hogy soha..igen én is meginogtam hàzassàgom alatt de sose csaltam volna meg hanem megmondtam neki és hogy vàljunk el mert ő nem szeretett csak érzelmileg zsarolt..minden férfi egyforma addig nem engedi el az àgat amig nem fogja a màsikat..igaz az exférjem utànna se akarta mimor màr volt neki màs hisz jo hàzicseléd voltam neki..

2017. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!