Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az unokbattyamnak a legjobbbar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unokbattyamnak a legjobbbaratjaval ugy vagyok egyutt lassan masfel eve hogy neki felesege van! De amikor teheti velem van mar erezteti hogy szeret ki is mondja! Szerintetek lattok eselyt hogy elhagyja!?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha akarta volna, már elhagyja.

Addig nem fog lépni, amíg nem bukik le, nem lesz botrány otthon, és ki nem dobja a felesége.

Akkor megy hozzád lakni, te meg boldog lehetsz, hogy most már téged csal.

2017. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
en is ezt erzem ! De eddig nem igy viselkedett velem! elment dolgozni havonta jar haza es ahogy haza jott eloszor velem talalkozott nem a felesegevel sot utanna nap is kitalalt valamit hogy velem legyen es eddig tenyleg nem volt ilyen
2017. okt. 28. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Hívd fel a feleségét, meséld el, hogy nálad volt, aztán probléma megoldva.
2017. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek lattok eselyt"

Wut?


Szerintem látok. Sőt, biztos vagyok benne. Nagyon keveset, de e kevésben biztos vagyok.

2017. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia hasonló helyzetben voltam nem rég.Én is naiv voltam, elhiszem, hogy szeret. Nagyon levert a lábamról... Ő elköltözött otthonról, de onnéttól kezdve az asszony után epekedett. Mégsem volt olyan rossz feleség... Mint kiderült. Megalázó, lejáratott érzés... Neked azt tanácsolom,hogy hallgass a megérzésedre. Legyen erőd még időben szakítani.. Ez pszichológia.
2017. okt. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok... Gondolj bele, ha egymás mellé állnátok a nejével.. Ő melyikőtöket választaná.? Ha kiderül a dolog otthon, akkor szembesülsz azzal, hogy te mennyire ráakaszkodtál, kihasználtad, erőltetted ezt a kapcsolatot...Mindennek te leszel az oka. Hazugság minden, hidd el..
2017. okt. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom :(
2017. okt. 29. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha lebukik nem téged fog választani. Valamit nem kap meg otthon ami kell neki, és nálad megkapja. Én is voltam ilyen szituban. Hú de szeretett meg stb..aztán lebukott és otthon maradt..
2017. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!