Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha táncolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha táncoltam egy férfival miközben otthon várt a párom?

Figyelt kérdés

Megcsalásnak számít ha táncoltam egy férfival? Sosem jártam buliban, most sem volt tervben. A barátnőmmel elmentünk 8 órakor kb kaját venni aztán haza sétáltunk amikor találkoztunk útközben pár ismerősünkkel. Mondták,hogy most indulnak buliba csatlakozzunk mi is a belépő jegy csak 600ft. Mondtam egyefene úgy is a barátaimmal vagyok,legalább nem leszek egyedül és soha a büdös francba nem mentem még semmilyen szórakozó helyre. Nem volt nagy szám így sem, mindenki vedelt,meg táncolt ha azt lehet táncnak nevezni,hogy a többség inkább a férfiak f***ának dörgölték a fenekeküket a nők vagy hogy a srácok fogdosták a csajokat. Azért volt egy két normális is aki kultúráltan viselkedett és nem volt részeg. Ilyenek voltunk mi és az a srác aki odajött hozzám először egy italra akart meghívni,de nem iszok alkoholt,utálom így nemet mondtam. Ezután felkért táncolni, de nagyon szolidak visszafogottak voltunk. Annyi történt,hogy megfogta a derekamat én meg a két karját és így lassúztunk miközben amúgy gyors zene ment ilyen "ducc -ducc". Közel álltunk egymáshoz, éreztem az illatát, a lábait ahogy hozzám értek,de nem történt ennél több. Közben beszélgettünk aztán kimentünk a friss levegőre elszívott egy cigit addíg beszélgettünk felületes dolgokról, utána elkérte a telefon számomat,de szóltam neki,hogy barátom van. Mire,hogy nem is azt mondta,hogy feküdjünk le vagy legyek a szeretője,nem hívott dugni se,nem gondolt semmire,csak hogy találkozhatnánk még, de ne buliban. Nagyon rokonszenves volt és kedves. Ráadásul komolynak láttam végig. Nem adtam meg a telefonszámomat,de ő igen! A telefonomba akarta beütni,de nemet mondtam arra is. Mire a kocsijához mentünk és ráírta egy blokkra a tel.számát és oda nyomta kezembe. Azt mondta ha akarom,hívjam rejtett számon,nem fog zaklatni, csak találkozhatnánk és értékeli az őszínteségemet, jó hogy mondtam,hogy van barátom, így végképp nem csinálna semmi tolakodót! Ezután kicsit még beszélgettünk én megvártam a többieket és haza mentem.


A barátom itthon kérdezte,hogy merre voltam éjjel egy óra után értem haza. Elmeséltem neki,hogy buliban voltam a barátokkal stb. De azt nem mertem elmondani,hogy volt egy srác is akivel táncoltam stb. Most már viszont az jutott eszembe,hogy hiszen engem nem zavarna ha valakivel megismerkedett,amíg bízom benne és nem akad okot a féltékenységre nem leszek paranoid, és nem kínzom magam,nem látom rémeket. Szeretném azért inkább mégiscsak elmondani neki az egészet, de nem tudom hogy ezt nem-e veszi megcsalásnak? Megbeszéltük,hogy mit tartunk annak? Ismerem őt,de kitudja,hogy aztán erre a helyzetre mit reagálna. Olyan érzésem van mintha megcsaltam volna vagy ő annak venné. Pár napja "titkolom" ezt,hazudni nem hazudtam neki semmiben sem. Csak nem kikerültem ezt a kis részletet. Különben a telószámát megtartottam,de nem kerestem és buliba sem megyek többet.


L/20 F/25 barátom. A srác 23/F


2017. dec. 7. 18:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
84%
A tánc nem.A telószámcsere igen.
2017. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Miota megcsalas egy tanc?
2017. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
45%
A megcsalas a massal valo szex. Nem szexeltetek.
2017. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
60%
Nem megcsalás,felesleges elmondani.x
2017. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
84%

Ja, mert a férfiak fiatalabb nőkkel akarnak barátkozni szórakozóhelyen..


Szerintem érzed te is, hogy ez flört volt, ezért sunyulsz.


Nincs semmi baj, ha valaki élvezi egy ellenkezőnemű figyelmét és érdeklődését.


Viszont a telószám naggyon gáz.


Én nagyon kiakadnék, ha a párom elrakta volna egy csaj telefonszámát, aki szórakozóhelyen kérte fel táncolni.


Komolyan, menjen az ember, legyeztesse az önbizalmát, de ne lépjen át egy határt. El tudsz képzelni olyan helyzetet, amikor felhívod a srácot, hogy jó lenne az a megbeszélt találkozó? Nem mi? Csak ha szakítasz a barátoddal..

2017. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Előtte sosem jártam szórakozó helyekre ezután sem tervezem. Végülis nem érzek késztetést arra,hogy felhívjam,de azért megtartottam a telefonszámát,mert még friss a dolog,csak pár napja történt az egész és még lehet,hogy tényleg valahol tudnánk találkozni. Azt mondta,hogy ha áll a találkozó akkor telón lebeszéljük, de valami nyugisabb helyre mehetnénk ahol lehet beszélgetni. Tulajdonképpen ahogy ő is mondta ez nem jelen önmagában még semmit. Ha úgy alakítanám akkor csak barát lenne,többet nem akarnék,és nem is tartom fontosnak az egészet,csak megfordult a fejemben,hogy akár tényleg találkozhatnák azzal a sráccal HA a barátomnak ez nincsen ellenére. De szerintem zavarná nagyon, és ezért vacicálok,hogy egyáltalán mondjam -e el neki vagy most még nem csináltam semmi égbe kiáltó bűnt. Flört egyáltalán nem volt!!! Csak sima beszélgetés, nem volt hála az istennek semmi szexuális jellegű duma.
2017. dec. 7. 18:48
 7/43 anonim ***** válasza:
37%

Nem a szexuális jellegű duma a flört..


Nyugodtan szakíts a barátoddal, nincs semmi baj, ha inkább olyat szeretnél megismerni, akinek tetszel.

2017. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Meg azon gondolkodtam,hogy mivan ha tényleg ő is olyan mint én vagyok azok akik nem azzal a céllal mennek buliba,hogy azonnal valakit felszedjenek. Lehet,hogy tényleg "csajozni" ment,nyilván..de ez nem azt jelenti,hogy akkor ő vele én nem is ismerkedhetnék, barátként. Egy férfinak lehet nő nemű barátja is,vagy nem? Igaz,nekem nincs és korábban sem volt,de a barátomnak azért van egy két nő haverja akivel ha nem is baráti a viszony,de tartja velük a kapcsolatot. Nem magamat szeretném most fényezni,de mivan ha csak kedvelt ahogy én őt és ezért adta meg a tel.számát. hogy tényleg csak ismerkedjünk. Annyi,hogy nem egy könyvtárban találkoztunk,hanem buliban.
2017. dec. 7. 18:53
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
Meg szep, hogy nem mondta, hogy dugni hiv, mivel tudta o nagyon jol, ugyis meg leszel neki. Aki a parja mellett leall lassuzni egy idegen ferfival, masra is kaphato. O nem hulye, ellenben veled.
2017. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Pardon! :) Nem tudom akkor mi számít flörtnek? Én csak azt tartanám annak. Nem utalt semmire sem,nem volt rejtett üzenete annak amit mondott.
2017. dec. 7. 18:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!