Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Ha egy jó ismerősöd csajára vered a farkad (képek, gondolatok). Valóságban sosem tenném meg (hogy megdugjam a csaját), de mikor egyedül vagyok otthon nem bírom megállni, mert nagyon jó csaj és már mielőtt a haverom összejött volna vele, akkor is csináltam. És bármennyire is gyerekes nem vagyok gyerek esetleg egy köcsög. Irjatok véleményt. Köszönöm!

2018. jan. 2. 18:39
 1/5 anonim válasza:
25%
nem az
2018. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Mármint kit csalnál meg ezzel? Van barátnőd és őt? Vagy a barátodat? De hát vele ugye nem vagy kapcsolatban. :)


Nem igazán értem hol van itt a megcsalás. Ha amiatt aggódsz, hogy mit szólna a barátod, hogy teljesen rá vagy indulva a barátnőjére, szerintem nem kell aggódnod, vannak így páran. Ha lerendezed magadban a dolgot, de nem akarod lecsapni a kezéről, akkor rendben vagy.

2018. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
72%
Amíg nem mész az ablakja alá kukkolni, és közbe kukit húzogatni, addig rendben van. Ha csak otthon kivered a képeire, az teljesen rendben van.
2018. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az önki nem megcsalás, de ha lesmárolsz 1 csajt az már igen, feltéve ha nem fognak le, mert akkor az erőszak már.
2018. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De ha van baràtnöd akkor azt ezzel megcsalod, mért nem tartottad a baràtnödet elég jónak. Inkabb màsra vetted fúj.
2018. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!