Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom majdnem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom majdnem minden lánynak bejön, és már nagyon zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt. Sose volt az a macsós fiú, sose követte a divatot, egy magának faló férfi.

Tudom, olyan nincs, hogy valaki mindenkinek bejöjjön, de nála majdnem ez a helyzet. Akárhova megyünk, új társaság, bármi, minimum egy lány rámozdul. Két legjobb barátnőmet vesztettem el emiatt(olyanokat írogattak a páromnak, hogy majd küldenek magukról fehérneműs képet, meg, hogy remélik, hogy a párom ott lesz a buliban, és akkor szexi ruhát vesznek fel). A barátom megmutatta az üzeneteket, tehát a saját szememmel láttam.

Akkor a legjobb barátjának a barátnője szintén rámozdult, hasonló tartalmú üzenettel. Rengeteg idegen lány jelöli be, és írnak rá ismeretlenül(nem kitalálom, mondom, saját szememmel látom). A legdurvább az volt, hogy mentünk paintballozni, és az egyik IDEGEN lány oda rohant a barátomhoz, és hozzásimult mert "félt", holott ott volt a lány pasija is. A srác őrjöngött, én meg közöltem a csajjal, hogy kopjon le. Ha kitesz egy képet magáról, rögtön írnak a lányok, és én hiába vagyok mellette, a lányokat nem érdekli.

Ha megyünk bárhova, simán flörtölnek vele a buszon. Múltkor az egyik lány oda jött hozzánk és közölte a párommal, hogy ha szakítana velem akkor keresse őt föl, és a lány a kezébe nyomta a páromnak a telefonszámát, csak a párom kidobta.

Én lány létemre NEM vagyok ilyen attraktív, nem néznek meg a férfiak, és sosem udvaroltak nekem. A páromat én szedtem fel, csendben ült egy bulin és odamentem hozzá.

Annyira kevés már az önbizalmam, tudom, okkal van velem, de hát én ezt valahogy nem tudom megszokni. Volt már valaki így? Attól félek, hogy részemről ez megmérgezi a kapcsolatot.


2018. jan. 9. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján szerintem nincs félnivalód, őszintének tűnik a barátod.

Ezek után nagyon kíváncsi lennék rá, hogy nézhet ki. Olyan Johnny Depp félének tippelem. :o

2018. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Valami komoly kisugárzása lehet a srácnak, mert még a leghelyesebb, kigyúrt ismerőseimre se másznak így a csajok.


Amúgy ha téged zavar, szakíts vele.

2018. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék, mert alig hihető.
2018. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Durva. :D Justin Bieberre nem nyomulnának így szerintem.


Valakit, akire hasonlít tudsz linkelni? Kíváncsiak vagyunk sokan? :)


Problémára nem igazán van amúgy megoldás. Ha meg akart volna lépni, akkor már meglépett volna. Biztos szeret. :)


Női huncutság is amúgy, hogy ha a pasi csajjal van, annál inkább nyomulnak. Tapasztalat alapján mondom. És én is ilyen csendesebb visszafogottabb vagyok. Magamban nem annyira keltek feltűnést, szinte észre sem vesznek, de ha csajjal vagyok...

2018. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is elég érdekes a történet..


" Múltkor az egyik lány oda jött hozzánk és közölte a párommal, hogy ha szakítana velem akkor keresse őt föl, és a lány a kezébe nyomta a páromnak a telefonszámát2

- ÉS te nem tépted meg, pofoztad fel a lányt, csak álltál és néztél békésen, hogy wtf is going on?


Tényleg nem tudom elképzelni, milyen kisugárzása lehet a csávónak, hogy legjobb barátságok stb mennek szét ilyen miatt. (Nem azt mondom, előfordul sajnos sokszor ilyen, na de 3 "barát..)

2018. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
ki ez a pasi te?? xdddd valami caprio fiatal kori hassomasa? xd
2018. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Jó nyilván kamu :D Ki ad manapság TELEFONSZÁMOT? :D Max "jelizz facen" inkább :D

Kérdező mondj egy sztárt hogy kire hasonlít, hogy legyen valami támpontunk legalább. Van egy barátnőm rá nyomulnak így a férfiak, dehát azok férfiak! Ő úgy néz ki mint Angelina Jolie és Irina Shayk közös gyermeke :D Világszép arc sehol egy deka felesleg rajta és cserébe nagy cicije és formás popsija is van. Az legtöbb nő egyből megutálja ahogy belép a terembe nem is tudom miért :D Az egyedüli hibája, hogy szőrösebb típus persze mivel epilál ezt senki nem veszi észre.

Most te jössz, írd már le a dögös pasidat!

2018. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Húzz a fejére egy szatyrot és zárd a pincébe hogy elég izolált legyen.
2018. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Ezt mar leirtad 3-4-szer ide, es ahogyan kifejtetted a dolgokat vilagos volt, hogy a kedves parod siman hagy ezeknek teret (csak azt a reszt mar nem mutogatja neked), es nem annyira artatlan a dolog.
2018. jan. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom sztárhoz hasonlítani. Őszintén, nem külsőre néz ki jól, hanem van egy nagyon erős férfias kisugárzása. Amikor megismertem, nem figyeltem fel rá, csak miután elkezdett beszélni meg úgy hosszabb ideig láttam. Valami iszonyat férfias van benne, de nem jövök rá, mi.

Többek között az anyja illedelmesnek nevelte, tehát mindig kinyitja az ajtót, elveszi a kabátom, kihúzza a széket, stb., ugyanezt a többi lánnyal vagy akár fiúval, ha társaságban vagyunk(ha pl. egy fiú megkéri valamire, rögtön segítőkész, stb.).

Külsőre amúgy a kigyúrt katonákra hasonlít, más példa nem jutott az eszembe hirtelen. :D

Mint a katonás filmekben a főszereplő, határozott és céltudatos.

Rám nőként nem tapadnak, és elég fura, ha én megjelenek valahol, örülök, ha szóba állnak velem:D

2018. jan. 10. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!