Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőmet csalja a férje?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet csalja a férje?

Figyelt kérdés

(kissé félrevezető a kérdés, de csak így engedte kitenni)


Barátnőmet folyamatosan csalja a férje, ami lényegében nyílt titok, tehát mindenki tud róla a környezetükben. Még a barátnőm is, és tudom, hogy bántja a dolog, mégsem hajlandó beszélni róla. Ha valaki felhozza a témát, hárít és megsértődik, mondván, az ő férje nem olyan...


De tudom, látom rajta, hogy nagyon-nagyon letört emiatt, mégsem akar róla beszélni és beismerni magának az igazságot.


Szerintetek erőltessem tovább vagy hagyjam, úgyszólván az ő dolga? Ki mit tenne a helyemben?



2018. jan. 20. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem hagyd. Elég baja van. Gondolom van gyerek, közös hitel, stb. Nem jókedvében marad vele.
2018. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

nem tudod mi lehet a háttérben.

nekem is volt olyan csajom aki azt mondta,ha ennyire akarod a popószexet akkor keress rá valakit én nem bánom.

kerestem és tényleg nem bánta,sőt megnyugodott,hogy végre nem őt zaklatom vele.

tehát szeretett és megbízott bennem annyira,hogy pontosan tudta,hogy ez számomra csak testiség,kielégülés és én is őt szeretem.

2018. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

valóban vannak gyerekek (igen, több is) :/, de az anyagi helyzetük teljesen rendezett


a félrelépések pontos okát én sem tudom, azt viszont igen, hogy a férj már azelőtt is ilyen "nőcsábász" volt, mielőtt barátnőmet elvette volna...

2018. jan. 20. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek senki más nem tud segtíeni emgoldania problémáját. Pláne, ha ő nem akarja. Hány ilyet látni...


Szóval én a helyedben nem erőltetném a segítséget, csupán annyit mondanék neki, hogy tudjon róla, én itt vagyok/leszek, ha beszélni szeretne róla vagy segítségre lenne szüksége.

Ennél többet amúgy sem tehet egy ember sem egy másikért.

2018. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Persze! Eröltesd! Segits! Majd csak sikerül szétdulnod az életüket és megállapithatod, hogy NAUGYE! Qrva jo barátnö vagy!
2018. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Gonosz,de igaz lesz a válaszom : mikor ilyen helyzetben lévő férfivel fekszek le,tudván hogy a feleség eltűr mindenféle megaláztatást,lenyeli hány nővel csalta meg a férje,nem teszi ki a szűrét már csak azért se,engem örömmel tölt el a tudat,hogy otthon a nőt szétveti az ideg,mert tud mindent,mégse tesz semmit,közben azon pörög az agya milyen is lehetett köztünk a szex,és legszívesebben szétvágná a férje fejét.Úgy gondolom az ilyen nő megérdemli a sorsát.
2018. jan. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Azta. Te buszke lehetsz magadra
2018. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem miért dulna szét a barátnő ezt a hazug házasságot? Miért jó ez a feleségnek ? sose értettem az ilyet ,hogy csak úgy meg tartani a pasi h hagynod dugni minden fele😂KEDVES KÉRDEZŐ HAGYD ELŐBB UTOBB A PASI ÚGY IS OTT HAGYJA .láttam mar rá példát ,hogy hiába volt a felesegtol struccpolitika jött egy nő aki nem csak szex volt és vitte a pasit
2018. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja, nem tudsz segíteni. Égő házból sem menthetsz ki olyat, aki nem akar kimenni belőle. Hazug vagy látszat házasság egy szeletét látod, de sosem tudhatod a valós okokat, max válás után. Lehet a lány a gyerekeit akarja védeni a személyiségtöréstől egy válás esetén, vagy megszokta a biztos, anyagilag rendezett életet - véleményem szerint mindkettő nettó b*romság. Rengeteg ismerősöm vált el idejekorán, a gyerekek mégsem sínylették meg, mint azok, ahol a szülők anyagi vagy a "kicsik" miatt maradtak együtt. Teljesen hideg családi légkörben élve, kifordult fiatal felnőttekké válva.

Ebben az esetben sem tudhatod, hogy valóban csaló a férj, vagy ha az, miért?! Lehet így vesz revansot, amiért a barátnőd is megcsalta korábban, vagy a lány nem kívánja már az együttlétet és hagyja a párjának kiélnie magát. Tényleg nem láthatsz bele a kapcsolatuk mélységébe és akármennyire is szeretnél, addig nem szólhatsz bele, amíg Ő nem kér meg rá. A véleményed megfogalmazhatod, ha vagytok annyira jóban, de nagyon óvatosan és összeszedetten beszélj erről a kényes témáról. Fordított esetben neked sem lenne könnyű egy jó házasságban élő barátnőddel arról beszélni, hogy csal a férjed és nem tudod hogy lépj tovább.

Ha beszélnél vele inkább azt erőltesd, építsd benne, hogy erős nő és rád mindig, mindenben számíthat. Akár beszélni akar róla, akár tanácsot kérni. De nyilvánosan alázni, köpködni a férjét nem szerencsés, ugyanis valamiért hozzáment és gyerekeket is szült neki! Szóval csak óvatosan!

2018. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos jó így neki
2019. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!