Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Segitenétek megérteni? Megveze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek megérteni? Megvezettek?

Figyelt kérdés
Ezelött 5 éve kezdödött a történet,tudni kell a feleségem világ életében féltékeny volt még a szomszéd nyugdijas nénire is,utolag kitalált a fbon nekem egy nőt néztem is nagyot mondom jó szokásos szitu,már megszoktam,ezt is megd,gtam,ok,de ezt a valakit pár évig emlegette,a feleségem családja majdnem meglincselt,hogy milyen disznó vagyok,még ha lett volna erre valami alap,igaz a feleségem amióta együtt élünk azóta engem ugy állitott be mint egy állandóan félre lépő illetőt,holott egyszer sem buktam le egyszer sem keveredtem gyanuba,(lehet ilyen profi vagyok ebben) beteges a féltékenysége.Most pár hónapja mit hozz az élet hát ő tartott pasast mellettem folyamatos szexuális viszonyt ápolt,nagy tanulság aki feszt féltékeny az a sáros már megértettem ezt a dolgot,én soha nem voltam féltékeny hisz magambol indultam ki.Ami fura amikor a feleségem hiresztelte hogy én vagyok a félrelépések müvésze én voltam a világ disznója,most hogy ő róla be is bizonyosodott,hogy félre lépet,semmi sem történt óó csak akart kicsit szorakozni,de fura nem? Rájöttem ez egy félrevezetés volt szépen megtervezve,hogy engem begyanusitott,és pont akkor kezdödött a szeretői viszonya a feleségemnek,valoban rájöttem mekkora kigyók a nők és alattomosak,persze tisztelet a kivétel.Tehát szerintem jól meglettem vezetve,fura amiota bukott már nem vádol más nőkkel,nem fura?
2018. febr. 24. 07:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

Majd meglátod, hogy erre az a szöveg lesz, hogy most egál és, hogy "ezek után ne csodálkozz"...

31/f

2018. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%

Semmiféle terve nem volt. Annyira el volt keseredve, annyira háinyosnak, biztonságtalannak érezte a helyzetét, hogy keresett mást.

Nem fura. Az lenne a fura, ha folytatná, miközben ég a pofája.

A többi baromság csak általánksítás, szunte reakciót se érdemel.

2018. febr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Talán mivel úgy érezte megcsalod, így azt gondolta hogy jogos ha ő is megteszi.

De ha jól értelmezem a szöveget valóban megcsaltad, csak azt nem tudta kivel...

N

2018. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Milyen egál? Nekem senkim se volt,nem bizonyosodott be,szerintem csak egy kapaszkodó,mentség keresés,de persze erre semmi mentség,nálam legalábbis.
2018. febr. 24. 07:45
 5/24 A kérdező kommentje:

Ez kacsa ő is tudja hogy nem volt senkim,ez egy ürügy nem mondhatja hogy óóó hát rád kellett fognom,mert

valami ürügy mentség kell,maszlag,az egész,ezzel azt gondolja hogy kisebb lett a bűne ezzel,de ez valami beteges női felfogás,akkor most én is félre mehetek?

Pedig ő róla be is igazolodott,hogy évekig fenn tartott viszonyt,enyi erővel akkor nekem is támpont ez?

2018. febr. 24. 07:51
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Amit tapasztaltam 43 év alatt, mindig az a legféltékenyebb és legbizalmatlanabb a másikkal szemben, aki tilosban jár.Ez alól egyik nem sem kivétel.A volt férjem is pont az a kategória volt, mint a te feleséged.Akkor megtanultam, hogy erre nagyon figyelni kell, és a későbbi kapcsolataimban is rendre beigazolódott.
2018. febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Oké. A szóhasználatodból az jön le, így megkérdem én is, mert eddig gondoltam rossz szavakat használsz. Most akkor megcsalás, csak nincs bizonyítéka? Az egált arra értettem, hogy gyakran előfordul ilyenkor az utólagos önigazolás. Így próbálja erkölcsileg felmenteni magát az ember.

31/f

2018. febr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondta hogy ha legkisebb gyanúját látja annak hogy megcsalom ő is csinálja,csak lyukra futott ezzel,mert én megmondtam lehet szemét vagyok ha én valoban megtenném,hogy tartok valakit,én neki akkor sem bocsátanám meg ha lenne valakija mellettem,meglehet kövezni,de igy hogy senkim nem volt csak egy sima vádaskodás,ez a házasságunk végét jelenti,igy járt! Lyukra futott a drága!
2018. febr. 24. 08:03
 9/24 A kérdező kommentje:
felmentés erkölcsileg? ezt sosem értettem,megcsalásra van mentség? sok nő szerint van,szerintrem nincs,ott egy kapcsolat véget ér ha megcsalás van,nem?
2018. febr. 24. 08:10
 10/24 A kérdező kommentje:
mondjuk érthető dolog hogy rohadt dolog a hűség mert csak egy emberrel lehet szexelni stb,valoban az ember nem monogám,de ez van elöbb utobb főleg évtizedes kapcsolatokban valaki bedobja a törölközöt,nálunk a hölgy volt a gyengébbik lánc szem,valahol érthető még ha a kedvenc kajámat is eszem de minden nap ugyanazt háttttttt lehet uncsi egy idő után,de ilyen ez a szakma a házasság,szar lehetett neki mert éveken át nem talált rajtam fogást támadási felületet,igy csak azzal érvelget az ismeröseinknek,biztos hogy volt nekem is valakim,csak nem derült ki,ilyen sovány dologgal védekezik,szánalmas,minthogy korrekten megmondta volna hogy kiakartam ruccanni kicsit,ezért is taszit ez a dolog a továbbiakban.de büszkeséggel tölt ez hogy nem én vagyok a mocskos szexmániás ffi disznó hanem ő, :-)
2018. febr. 24. 08:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!