Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy azután derült fény a megcsalásra, miután vége lett a kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés

Jó lenne erről beszélgetnem, lenne pár kérdésem még..kort és német is írjatok,kérlek!

Én 21 éves fiú vagyok.


2018. márc. 3. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, aznap mikor vege lett,vagyis emiatt, de elmondasa szerint nem fekudtek le mert beteg volt(amugy tenyleg) s csak csok volt (na persze)

21/f

2018. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha utána derül ki, nem teljesen mindegy?
2018. márc. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Haveromnak volt.

Érdekes a sztori, tipikusan az, hogy kicsi a világ, mert itt átível az országon.

Haverom együtt volt egy nővel.

Később haverom ismerősei elmentek bulizni, aztán kértek tüzet egy gyerektől, aztán addig beszélgettek, hogy kiderült, hogy van közös ismerős. Mondták a srácok honnan jöttek, aztán beugrott a srácnak, hogy a csajt, akit dugott, majdnem oda valósi.

Rögtön rákėrdeztek, hogy mikor volt ez a balhé, aztán kiderült, hogy abban az időben, mikor haverommal volt.

Szal végül így derült ki

2018. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt. Szakítottam az exemmel, aki valamiért úgy érezte, hogy azzal tud visszaszerezni, hogy hirtelen nagyon őszinte lesz, és bevallotta, hogy amíg együtt voltunk, rendszeresen randikat beszélt meg társkeresőn lányokkal meg egyszer amikor elmentünk bulizni, és ő elment piáért, útközben összeakadt egy szaktársával és smároltak egy sort, meg így ilyenek. Igazából addigra már nem érdekelt, de azért ez így elég fura volt, hogy mitől gondolta, hogy ez majd meglágyítja a szívem és visszafogadom :D
2018. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az exem 6 ev utan vallotta be, hogy anno megcsalt a kapcsolatunk vegen, de nem is kellett mert vegig tudtam, megereztem. A kapcsolatunk mar a veget jarta, az utolso 1 honapban tortent ez a dolog, de egybol megereztem rajta es azota biztosra tudtam, haveri szinten beszelgettunk es vegulis utolag beismerte hogy jol ereztem...
2018. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Már vagy fél éve voltunk külön, mikor a tesóm kavarni kezdett valakivel akinek a tesóm vezetéknevéről beugrott, hogy nincs-e ilyen és ilyen nevű rokona (én), majd összerakták, hogy az ikertesójával ezek szerint engem csalt az exem.

Aprócska bökkenő azon túl, hogy biztos voltam a helyzetben de tagadta, hogy a kockázatos típusú HPV - t azért megkaptam "ajándékba". Volt 2 műtétem is utána.👍

2021. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!