Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiuk, ti miért társkeresőztök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti miért társkeresőztök a párotok mellett?

Figyelt kérdés
Vagy hogy fordul meg ilyen a fejetekbe, ha parkapcsolatba vagytok?

2018. ápr. 14. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
5%

Mert a barátnőmmel beszélgetni szeretek, néha szexelni (érzelmi alapon) ő a lelki társam.

Viszont egészséges férfiember vagyok, tehát van szexuális vágyam más nők felé, ebből adódóan ismerkednem, és szexelnem kell más nőkkel is. Ha nem tenném megtagadnám az evolúciót és saját magamat is.


Egyszerűbben: A barátnőmmel/párommal szeretkezem, más nőkkel pedig szexelek.

2018. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
24%
a nők ugyanezt csinálják
2018. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom szegény barátnődet, meg téged is hogy ilyen életfelfogással élsz..
2018. ápr. 14. 12:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 és a barátnőd ezt hogy viseli? Ha ő a lelki társad, akkor feltételezem tisztában van a nézeteiddel...
2018. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a jellemtelen,sz...r alakok csinálják,és csak az tűri,aki balf...sz.Én nem viseltem el,jött a duma,hogy nincs jogom kérdőre vonni az illetőt,miközben hónapok óta hozzám járt,és úgy tett,mintha a barátnője volnék.A legjobb dolog,hogy ezzel az emberrel kölcsönösen elküldtük egymást valahova.Így legalább esélyt adott egy olyan férfinek,aki normális.
2018. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Amiért ti nők.
2018. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Természetesen tisztában van vele. Ezen nincs mit viselnie, hiszen nem elszenvedi ezt az állapotot. Az ő felfogása is hasonló.

Mindketten boldogok vagyunk, és kielégültek:)


Magam részéről annyit, hogy nem vagyok hajlandó lekötni magam egy kapcsolatba ahol nem lennék szabad. Az számomra nem boldogság hanem börtön. Elfogadom hogy nektek az a jó kapcsolat, de nektek is el kell fogadnotok, hogy én csak így tudok boldog lenni!


Tolerancia, hölgyeim! Tolerancia és elfogadás!

2018. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Mert jobban nedvesednek a foglalt státuszomra az asszonynépségek.

Nem tudom mi ez nőknél, de ha foglalt vagyok, akkor könnyen összejön a flört/szex.

2018. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj anyádba a toleranciával te idióta!

Francokat tudja a nőd,normális nő ezt nem tolerálja...

2018. ápr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy ferfi csinálja ezt akkor normális mert a kanok ilyenek de ha egy nő az már qrva utolso rbnc.

Pedig ennyi erovel a no is csak azert probal ki sokat mert ösztönből keresi a legpotenicionálisabb himet aki a legerősebb utódokat tudja bemzeni a faj fennmaradás érdekéb... ennyit erről a gyenge akaratot és gerinctelen viselkedést meg lehet magyarázni ha nem akar az ember felelösséget vállalni a tetteiért és végleg elköteleződni állítólagos élete szerelme mellett. Undorító az ilyen és abnormális.

2018. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!