Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszik egy lány, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de van barátja - mennyire meredek ötlet próbára tenni a srácot? És reálisan mennyi pénzért vállalná el egy csinos csaj, hogy bepróbálkozik a srácnál?

Figyelt kérdés

Komolyabban tetszik a lány, és a jelenlegi barátja, hát... nem bírom a srác képét, nem a féltékenység beszél belőlem, egyszerűen nem szimpatikus, nem rendes, nem megbízható.


Gondoltam, kicsit próbára teszem a kapcsolatukat, és mielőtt elítélnétek, nézzük reálisan a dolgot - ha ráküldök egy csinos csajt a srácra, hogy próbálkozzon be nála, ugyebár vagy elhajtja rögtön (és lényegében kiderült minden, le is zárult a dolog), vagy... de az már a srác döntése, nem az enyém, tehát nem felettem kell pálcát törni :)


Mi a véleményetek? (És most nem azzal gyertek, hogy keressek másik lányt, vagy hagyjam békén őket.)


Illetve mennyiért lehetne rávenni egy csinos csajt, hogy bepróbálkozzon egy huszonéves srácnál? (Nyilván valameddig el kell mennie, és bizonyíték is kell.)



2018. ápr. 22. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális és attól még hogy megpróbálod szétfúrni őket nem biztos hogy pont veled akar aztán összejönni a csaj.
2018. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jó ötlet, de ezt Te is tudod, nem hinném,hogy valaki helyeselni, biztatni fog.


És teljesen fölösleges.


Szerintem Neked nem is a csaj jön be, inkább bosszút akarsz Rajta keresztül állni a pasin aki Neked nem szimpatikus.


És ez Neked miért okozna örömet?

Főleg ha a lány tényleg szereti, boldogok, és Te teszel azért,hogy ez ne így legyen.

2018. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A nem normális emberek nem tudják magukról, hogy nem normálisak - én viszont tudom :)

Amellett ismerem a csajt, és ő sem normális - de pont ezért tetszik :)

2018. ápr. 22. 10:42
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól még ugyanúgy hülye maradsz hogy tudsz róla. Ha valaha megtudnám hogy bárki ilyen mód akarta szétszedni a kapcsolatom az életben szóba nem állnék az illetővel többet. Remélem más is hasonlóan tönkre akarja vágni majd a kapcsolatod, mert aki ilyet tesz másokkal nem érdemel jobbat.
2018. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Főleg ha a lány tényleg szereti, boldogok, és TE TESZEL AZÉRT, hogy ez ne így legyen. - Sosem értettem, az almás sztoriban miért a kígyót hibáztatták...


Én csak felkínálom a kísértést - teljes mértékben a srác döntése, hogy mit csinál.


"Velem is megcsinálják." - Egyáltalán nem probléma, mert ha szeretem a csajt, biztosan tudom, hogy bárki bárhogy próbálkozik, nem fogom megcsalni.

Ellenben persze, belemennék a játékba, ha nem lenne fontos a csaj - ez esetben el lehetne csábítani, és ahogy az életben látom, ez sokakkal így van.

2018. ápr. 22. 11:18
 6/17 anonim ***** válasza:
Akárhogy csavarod ez egy gerinctelen, aljas húzás. Aztán majd lesed egy fényképező géppel és mész dicsekedni hogy nézd milyen dögös csajjal mer beszélni a pasid? Vagy elhajtja a csajt és akkor szépen belenyugszol hogy a srác tényleg őt akarja és nem leszel továbbra is azon hogy tönkrevágd a kinézett lány magánéletét?
2018. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
"beszélni" - de aranyosan írtad :) Ha nem is egy profin fókuszált ágyjelenetes videóra gondoltam, de azért ettől többet várok el.
2018. ápr. 22. 12:05
 8/17 anonim ***** válasza:

Csak ne lepődj meg, ha a koponyád szilárdságát is próbára teszi valaki. Bármelyik helyében lennék, már-már kielégíthetetlen érdeklődést éreznék.

31/f

2018. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Feltesszük sikerül a terved aztán mi lesz? Koppansz hogy a csajnak akkor se kellesz ha szingli?
2018. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Velem ezt megcsinálták.

A srác húga vállalta be a melót.

1: nem sikerült nekik

2: a srácnak betérdeltem

3:botrányt rendeztem, kirúgattam (munkatárs volt)

A páromat lebeszéltem a terveiről, mert börtön járna érte.

Oh és összeköltöztünk, meg vettünk egy kutyát.

(A magánélet az magánélet. Idegenek belépni tilos.)

2018. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!