Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon igazat mondd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mátéé98 kérdése:

Vajon igazat mondd?

Figyelt kérdés
Baratnom felre lepett es ez kiderult.. kozben 1 evig hazudozta hogy 1x fekudtek le majd kiderult hogy kb 8x aztan miutan ez kiderult tagadta majd szunet volt es ra par honapra elmondott mindent... azonban aztmondta hogy a csavo nem ment rá hanem az agyra ment es amikor pedig a szabad eg alatt csinaltak akkor is mashova ment... szerintetek? Mennyire lehet ebben igazsag? En amikor vele csinaltam mindig ramentem kivetel nelkul... vajon igazat mond? Es mindig ugyanazt mondja kitart az allitasa mellett.

2018. ápr. 30. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg kardinális kérdés, hogy rá vagy nem???

Ha kibékültetek, megbocsájtottál akkor ne pörögj rajta.

Ha nem tudod elengedni akkor ne legyél vele.

2018. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd kiderül, ha az ágy megellik.

Remélem, hogy fel tudod nevelni őket és apjuk helyett apjuk leszel.

2018. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, nem voltam ott...
2018. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt arról van szó, hogy megbocsájtod-e, vagy sem. Ha igen, akkor ne témázz rajta. Magánvéleményem, hogy az ilyen hazugságból hazugságba történetnek csak bizalmatlanság lesz a vége.(átéltem, van benne tapasztalatom.)
2018. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy? Ha megcsalt, akkor megcsalt. Más pasi járt benne, más pasi csókolta, nyalta-falta, és más pasi elégült ki a te nőd közreműködésével..... megcsalt.

A nicknevedből ítélve 20 éves vagy. Miért nem keresel magadnak egy normális barátnőt?

2018. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most az a kérdés, hogy hová ejakulált? Nem mindegy?!
2018. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!