Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A volt szeretőm azzal hitegete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt szeretőm azzal hitegetett hogy mennyire rossz a kapcsolata a nejével. Erre, látom facebookon hogy a nő terhes, kb. nemsokára szül. Ti elmondanátok neki hogy a férje hogy átveri?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
25%
ööö...nem lehet, hogy a nő azért terhes, mert így akarja maga mellett tartani a férfit? Simán lehet rossz kapcsolatuk, főleg ha ez a helyzet, ha a nő a gyerekkel akarja biztosítani a férfit maga mellé.
2018. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
91%

Alapból nem lennék szerető.


Eddig is tudtad, hogy nem független, így mentél bele.

2018. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 A kérdező kommentje:
Nem hinném,ez már második gyerek lesz.Meg persze tök idilli ám minden.
2018. máj. 4. 17:33
 4/105 anonim ***** válasza:
65%
Eddig is cinkosa voltál a feleség megcsalásában - milyen jogalapod lenne most elmondani?
2018. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
59%

Igen !

Én nem tettem meg pár éve, és ezt nagyon sajnálom !

Tapasztalataim szerint, rengeteg nő él ilyen undorító férfi mellett, csak sajnos az érzelmek elvakítottak akkoriban, ezért annyiban hagytam.


Persze ilyen esetekben ki a hibás, nyilván csakis a nő, aki szeretői viszonyt folytat egy párkapcsolatban elő, házas férfival...

Még egyszer nem lennék hülye, viszont ha újra tehetném, elmondanám neki, hogy milyen aljas férfi mellett él, hiszen joga van tudi, főként azért mert terhes !

2018. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 A kérdező kommentje:
Igen,úgy volt hogy elválnak erre meg terhes a nő.Ez a szemét átver mindenkit.
2018. máj. 4. 17:35
 7/105 anonim ***** válasza:
27%

Persze az sem kizárt, hogy igazat mond, és a kedves neje a gyermekekkel próbálja meg maga mellett tartani, az anyagiak miatt, stb...

Merthogy vannak ilyen loty_k, akik érzelmileg mondhatni zsarolják a “társukat” !

Szerintem mondd el !

Csinálj egy álprofilt, és írj neki, küldj bizonyítékokat is, ha teheted, és majd kiderül, hogy ki mit és hogyan tud erről, ki mondd igazat, stb...

Megérdemli mindkettő, az az igazság !

2018. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
82%
Belementél egy ilyen helyzetbe, és te ugyanannyira átverted mint ő. De te még ezt a felelősséget sem vállalod fel, hanem próbálod magadat beállítani valami kéretlen jóakarónak. Dehogy akarsz te jót, csak hogy dögöljön meg a szomszéd tehene, ha már neked nem jött össze...
2018. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
85%

Egy újabb ostoba liba, aki beveszi a rossz a házasságom, el fogok válni, már nem is alszunk együtt, csak a gyerek miatt vagyunk még együtt, stb.. dumát. :DDD

Szánalmas....

2018. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
35%

Az érzelmek könnyen tudják befolyásolni az embert !

Nem kéne őt elítélni ! Ráaldásul nem mindenről a női fél/szerető tehet !

Én elmondanám a feleségének.

2018. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!