Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csináljak ezt a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljak ezt a mai fiatal lányok?

Figyelt kérdés
A mai huszon éves lányok miért másznak rá az idősebb házas, családos apákra? Még ha a férfi akarja is miért nem tudja magát visszafogni? Jó nekik ha egy családot robbant szét?
2018. jún. 6. 18:55
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
91%
Ez inkább annak a férfinak a felelőssége, aki házas létére enged a csábításnak. Az egy dolog hogy a harmadik fél nincs tekintettel a férfi feleségére, de ez csak a férfin múlik.
2018. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Persze két ember kell hozzá. De én ha szingli lennék és egy házas fickó nyomulna, tudnék nemet mondani, mert bennem még van erkölcs, de szerintem a mai fiatalok már azt se tudják mi az hogy erkölcs.
2018. jún. 6. 18:59
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez régebben is így volt, max nem derült ki egy megyével arrébb is.

Hogy miért? Lényegében evolúciós ösztön. A meglévő pénzügyi, magabiztossági, esetleg kinézeti magaslat, ami a saját kora körüliekben gyakran nincs meg, önmagában vonzó a nőnek.

Mind a gyerek születésének esélye, a megmaradásának és fel növekedésének érdekében lenne jó.

Gyakorlatilag ma már nem ez az elsődleges, ezért lesz csak szex belőle. A nő vonzalma így érthető. A férfié a fiatal, szülésre kész test, ez már elég is.

Itt jönnének a civilizációs vívmányok, mint az erkölcs. Ez is hanyatlik, így aztán eszkalálódott a z akár 100 évvel ezelőtti helyzet, egész ide.

És képzeld, ez a rövid válasz.Milyen lehet a hosszú...

2018. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azért még én se vagyok öreg és szülésre képtelen. Igazi termékeny nő kinézetem van. Nagyon sajnálom hogy milyen világ felé tartunk. Remélem az én kislányom nem fog soha ilyet csinálni. Bár én próbálok erkölcsöt nevelni belé.
2018. jún. 6. 19:06
 5/23 NDSM ***** válasza:
81%
Valószínűleg azért "másznak" rá az idősebbekre, mert azok felnőttként kezelik őket. Sok férfinak a gyermeke megszületése után, otthon már nincs vagy nem nagyon van szex. Az igénye viszont még megvolna. A családok sokszor akkor is felbomlanak, ha nincs 3-ik fél.
2018. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%

Ne érts félre, nem te vagy az idős. Egyszerűen csak abban a viszonyításban, ami akkor történik meg.

De nem kifogás a genetika és az ösztönök. Azért ember az ember, mert képes felül emelkedni rajta.

Ha pl van egy párod, és szeret, hiába van jobb teste, vagy szebb arca, vagy bármi. Veled marad, mert úgy döntött. De nem úgy dönt, hallgat az ösztöneire. Szóval a te esetedben mellette még szemét is.

2018. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt az életünkben. Heti 3-4 szex is volt ami minőségi is volt. Boldog családban éltünk. Nem tudok rájönni mi hiányzott neki amit tőlem nem kapott meg. Sajnos hiába kérdezem nem válaszol rá.
2018. jún. 6. 19:22
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Házas ffi-ként írom, hogy ez jó téma, olvasni is fogom a hsz-okat, csak a homo kategóriát nem értem. 😊
2018. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Bocsi elnyomtam a kategóriát
2018. jún. 6. 19:27
 10/23 A kérdező kommentje:

#8

Te is csalod a párod?

2018. jún. 6. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!