Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok egy ismeretlen nőnek, hogy a férje a legjobb barátnőjével csalja?

Figyelt kérdés
Tudomásomra jutott a dolog, de egyik szereplőt sem ismerem látásból sem. A házaspárnak egy 5-6 éves kisfia van, barátom arról győzköd a gyerek miatt ne buktassam le a pasast. Ráadásul a szerető meg a feleség nagyon jó barátnők, a szerető most posztolt szívecskékkel közös képet, felfordul tőle a gyomrom... Inkább érzelmi megcsalás mint üres szex köztük, olyanokat mondanak egymásnak, hogy gondolatban együtt vannak meg édesem cukikám...

2018. aug. 22. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

*a legjobb barátnőjét


A helyedben őt kapnám el:D

2018. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha van bizonyítékom, akkor igen.

Senki nem érdemli, hogy egy darab szral legyen kapcsolatban, a gyerek se érdemli, hogy ilyen családban éljen.

Bizonyíték nélkül nem tenném, kicsi eséllyel hinne nekem, inkább csak nekem támadna.


Azon meg elgondolkoznék, hogy a barátom jó választás-e, miután védi a férget és elfogadhatónak tartja ezt a szitut.

2018. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Honnan tudsz te vadidegenekről ilyen információkat?

Erősen megkérdőjelezem a forrás hitelességét.

Amúgy pedig igaza van a barátodnak: SEMMI közöd vadidegenek magánéletéhez. A saját viselkedésed nézd, attól nem fordul fel a gyomrod?

2018. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretnéd tudni, hogy megcsalnak? Én igen. Szerintem a feleség is.
2018. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3%
Én nem szeretnék ilyet vaidegenektől megtudni. Mindig is utáltam azokat, akik belemásznak mások magánéletébe. Ha hülye vagyok, és nem veszem észre, hogy megcsalnak, akkor úgy kell nekem! De egy vadidegen nőt úgy hajtanék el a francba, hogy a lába nem éri a földet, ha ilyenekkel jönne nekem! Mindennek van határa! Mégis mit képzel az, aki ilyeneket csinál mások életével??? Annyira unalmas az életed hogy másokéban kell kavarnod a szrt, hogy ne und magad?
2018. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Én nem feltétlenül folynék bele.
2018. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Vadidegenként nem, akkor csak rajtad csattan a dolog.
2018. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem èrtem a történetett... ha nem.ismered öket még csak làtásbòl sem honnan tudod mi folyik a falakon belül? Vagy hogy ki milyen képeket tesz fel szivecskével? Meg hogy melyik a szeretö melyik a feleség?
2018. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Semmi közöm hozzájuk.
2018. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bedobnek egy levelet a postaladaba a nönek cimezve!!

Leirnam benne nevtelenül a szitut!

igy te vedve vagy!

Ha a nö akarja eszreveszi majd a jeleket es kapcsol

HA nem,akkor hiaba mennek oda szemelyesen akkor se fogalalkozna vele

En leirnak par szitut v barmi bizonyitekot

aztan jusson a nö kezebe

2018. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!