Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért könnyebb megcsalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könnyebb megcsalni a másikat, mint javítani a kapcsolaton?

Figyelt kérdés

Én lennék az utolsó, aki mondjuk ilyesmiért megszólna mást, voltam én is olyan helyzetben, hogy majdnem megcsaltam párom, de egyszerűen nem tudtam vele megtenni.

Nekem szerencsém volt, változtatni akart ő is, idővel jobb lett a kapcsolatunk, dolgozunk rajta.

Viszont azt nem értem, hogy ha valaki le sem ül a párjával megbeszélni a dolgokat, hogy várhatja a csodát?

Vagy hogy ahol gyerek még nincs, miért csal meg inkább, minthogy lépne?

Itt még azt sem lehet mondani, hogy a gyerek az összetartó erő.


2018. aug. 27. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem könnyebb. Neház utána azzal a tudattal élni, hogy nem tudsz a tükörbe nézni.
2018. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogyasztói társadalom átka. Dobjuk el, és vegyünk újat.

Konzumidiotizmus at its finest.

2018. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azert konnyebb mert gyavak.

Tudod mindent elolrol kellene kezdeni...

nem lesz asszony h mosson fozzon ra

vagy epp pasi aki hazaadja a fizeteset...lehetne sorolni ki miert nem lep ki egy szar kapcsolatbol

csak gyavak mert a kenyelmes eletuket feltuk

semmi egyeb!!

2018. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Nos én a 4 év alatt 3x csaltam meg exemet. Az első év minden szuper volt aztán elkezdett beszélgetni azzal a lánnyal akivel előttem akart össze jönni és teljesen megváltozott. Minden héten volt vita elmondtam neki hogy hanyagolva érzem magam és hogy szerintem fontosabb neki az a csaj mint én. Nem volt hajlando velem megnézni egy filmet sem telefon nyomkodása nélkül. Állandóan sírtam az sem érdekelte. Akkor kérdezem én mit ér a beszélgetés ha a másik fél nem akar javítani a kapcsolaton? Azért csaltam meg mert hiányzott a szex hiányzott hogy valaki törődjön velem de valahogy még sem tudtam elhagyni mert így is szerettem hogy ő csalt azzal a csajjal folyamatosan. De csak be telt a pohár és sikerült. Szóval nem mindenki egyforma én igen is akartam javítani a kapcsolaton csak ő nem.
2018. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Mert a meglévő problémás kapcsolatba nehezebb erőt tenni, mint az új “lobogó” lendületes románcba, ami visz magával és élvezed minden pillanatát. Az emberek érzelmi intelligenciája sajnos a béka seg.e alatt van...
2018. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Mert elmúlt az izgalom. Kérem, de nem olyan, nem úgy és nem azt teszi,vagy nem is teszi egyáltalán, amire vágyom. Az új pedig izgalmas és egyszer élünk.
2018. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Utolso aki ilye felfogasu mint te,miert vagytok kapcsolatban??

Aki tudja h nem huseges tipus miert van kapcsolatban???????

Persze gondolom miert,azert jo ha mos foz valaki meg sorolhatnam...

Szomoru

2018. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a nő. Én mosok főzök. :D amugymeg maximálisan huseges voltam, amig ki nem derültek simliskedései. Sok. Sokszor. Hiába beszéltük át teljesen vilagisan, hogy mennyire fontos az őszinteség. Úgyhogy bár rossz taktika, de mivel süket fülekre talalok, megbosszulom :D
2018. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kor Man ***** válasza:

Én elmondtam. Az eredmény sírás, rívás, ígéretek, semmi. Hónapokig fasírtban voltunk. És utána vissza minden a régibe. A szex még a szódával elmegy kategóriát sem éri el, a kégli Waterloo csata után. Nem csaltam meg. Ha megcsalnám minden az én hibám lenne. De itt is elmondom mint pár hasonló topikban, vajon melyik a jobb? Ha a felgyülemlett tesztoszteron amit jó szexszel le lehet vezetni kibillenti a bilit, és véletlenül ütök, vagy kockáztatom a megcsalást és békében élünk amíg meg nem halunk. Egyik sem tetszik. De neki nem fontos a szex. Nekem az lenne, mégsem próbálkozik.


Mi legyen?

2019. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!