Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségek, ti tudtok erröl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti tudtok erröl?

Figyelt kérdés

Azt hiszitek , hogy a szeretönek rossz , mert unnepeket veletek tölti a ferj ,, es a szeretö csak sóvárog , de tevedtek , mert sok esetben a szeretö kapott csomó penzt es ajandekot , ami neki öröm mert a ferfi szerelmeröl tett tanúbizonysag , a sok penz es karpótlás .

Nem gondol ratok a szeretö , hanem boldogan vasarol es teli a hutöje , van hol ellegyen, neki mindegy hogy a ferjetek 24 iken van vele karacsony esten vagy 26 ikan .

Nem szeretö vagyok , hanem TANÚJA ilyen helyzeteknek

En is azt mondtam, hogy legrosszabb dolog szeretönek lenni , de lattam hogy ezek a szeretök , akik penzes pasikkal állnak össze , a pasik startból minden anyagi terhet levesznek a vállukról , kifizetett szamlak, berendezett lakás, bankkártyát kapnak ezek a nök es igy mernek vállalni gyereket a nös ferfival , mert el vannak látva mindennel .

Úgyhogy ne higyjetek azt , hogy a szeretö melllözött , stb , biza sok esetben a ferfi 2 családot tart fennt es amikor gyerek szuletik a szeretötöl es a kapcsolat elmelyul , mar nem erdekli hogy a feleseg mit szól ahhoz , hogy esténként a masik családjánál van

Nem szenved a szeretö . Sajnos ilyen helyzetek elöfordulnak , es altalaban akkor amikor a feleseg 45 ev feletti es mar eleg nehez lenne neki újrakezdeni

Akkor újit be a ferj

Es valósággal leköt maganak egy fiatal nöt , akit ellát mindennel

Jól járnak a szeretök

Ilyen a vilag


2018. szept. 11. 22:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

???


Ooo.... Kosz az infot?

2018. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jujj de jó neki! Azzal tölti a fiatalságát, hogy egy öregedő pasi dugja, aki néha odadob neki valami kis ajándékot, hogy tartsa a száját.
2018. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
XDDDD Ekkora tévedést.
2018. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%

Szeretőket lesajnálni felesége szoktak akik félnek tőle, hogy őket is csalják.

Szeretővel a viszony sokkal egyenesebb, hisz tudja mi az igaz felállás

Ennek ellenére nem lennék szerető. De tökéletesen megértem ha inkább ezt a szerepet vállalja valaki. A legjobb részt kapják a férfiból

2018. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Ja meg egy nagy hazugságot a férfitól, kéne a fenének!

Nem tudná a gyomrom megemészteni. Vagy nagyon buta csajoknak való, vagy nagyon okosoknak!

2018. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Ez igy ebben a formaban csak addig igaz amig a szereto megelegszik a szerepkorevel es nem lesz szerelmes a ferjbe/felesegbe. Onnantol kezdve a szeretonek semmi nem eleg (penz sem) mert nem lehet az ove az akire vagyok es ilyenkor jonnek a gondok.


Nekem spec szeretom van es nem irigylem a helyzetet.Szeretem, Boldog vagyok vele de tudom h reszemrol ez csak egy fellangolas reszerol felem pedig igaz szerelem. A ferjemet nagyon szeretem (kotozkodoknek: nincs gyerek, sajat hazam, autom es munkam van) es nem hagynam el soha, senkiert.


A szerelem elmulik, szeretok jonnek mennek de ahogy szerelmesek lesznek a teoriad megdol.

2018. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Lipót kontent
2018. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Tudok róla. :)

Mint volt feleség, tudod én tudom mi a különbség. Én nem alamizsnát kaptam, mert ha azt mondtam nekem ez a kocsi kell, akkor megkaptam, ez a lakás kell, azt is, ez az üzlet kell, akkor azt is. De soha nem kértem és soha nem kellett ezért semmit tennem, mert ez nekem járt!! :)

Nem szexrabszolgának szegődtem, hanem feleségnek. Óriási a különbség.

Biztos jó szeretőnek lenni, de feleségnek még jobb. :)

2018. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát, nekem sem kell dugni azért, hogy megkapjak mindent. Elég vacak lehet a saját testét áruba bocsátani ahhoz, hogy anyagilag meg legyen neki az, ami másnak munkából van.
2018. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam,de ez a kérdés inkább ilyen "megmagyarázom miért jó nekem,főleg önmagamnak" hatást keltett bennem.

Ha a férfi nem válik az asszonytól az azért van,mert tudja hogy jobb nem lehet a szerető, néha beugrik hazudik valamit hogy kmm aztán hazamegy és a feleségéhez bújva alszik egy joizut.Ez van.

2018. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!