Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalások többsége békülés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalások többsége béküléssel vagy szakítással ér véget?

Figyelt kérdés
Már ha kiderül egyáltalán.

2018. okt. 21. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

az előzőt cáfolnám.

a szembe szomszédom valami híres nőgyógyász pali volt,tehát tanult értelmiségi ember.

aztán egyik este vittem le a kutyát és mindenhol rendőrök az utcán...

szóval a felesége megcsalta és a doki leszúrta érte.

2018. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, ahogy a kettes is mondta, a megcsalás néha halállal ér véget, de ez elég ritka eset.
2018. okt. 21. 19:15
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk tuti békülés lenne, mert nem lenne jogom beleszólni kivel fekszik le. Nálamnál jobb emberekkel tenné, az biztos. Főzök meleg teát, mire hazaér... Aztán úgyis elhagyna, mint mindenki más. Nem érek semmit.
2018. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Azoknak, akik nem fogták fel. Szerintem egyértelmű, hogy nem békülnek a normálisok, a prolik meg tűzön vízen át elnéznek minden xart :D

Talán pont ők nem értik? :D

2018. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Én nem érzem magam prolinak, de el kellene néznem, mert annak nem sok értelme van, hogy szakítok vele aztán jön a következő - aki szintén megcsal. Mert úgyis megcsal mindenki.
2018. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Általában szakítással
2018. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

A legtöbb félreqrás ki sem derül. Láttam már céges csapatépítőn fél órára eltűnni pasast meg nőt (mindkettő házas), aztán mikor sunnyogva előkerültek, pár percre rá a csaj a férjének telefonált, a faszi a feleségének írt messengeren.

Az ilyenek, ha le is buknak, lazán hazudoznak, amit akarnak, aztán még ki is békülnek.

2018. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Volt barátnőm szentfazék munkatársa csalta a férjét egy munkatársával. Volt hogy a férje ment a nő elé, várta a férje őt, és éppen kufírcoltak a csávóval. Aki nem tudom , hogy tudta e vagy csak ennyire hülye volt, de elmondások alapján egyértelmű volt a dolog.
2018. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

#8


Igazából szinte mindenkit megcsalnak, max van aki nem tudja meg. Oh, édes tudatlanság. Majd rájönnek. Vagy mikor megjeleni a férfi szeretője egy gyerekel vagy mikor a "közös" gyerek a postás hasonmása lesz.


Az élet nem tündérmese. Nincsenek értékek, nincsenek elvek. Ez a XXI.század.

2018. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Nincs semmi statisztikám, vagy bármi, ami alátámasztaná ezt, de szerintem a leggyakoribb a rövid távú kibékülés, hosszú távon viszont elbacódik a kapcsolat, és csak eltolták a szakítást.
2018. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!