Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogy buktatnatok le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy buktatnatok le a parotokat akire gyanakszotok hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Nem elunk egy lakasban, de van kulcsa. Lakotarsamra kezdtem el gyanakodni, miota feltunoen erdeklodott a napirendem irant. Nagyon nagyon sokszor vannak ugyanakkor online whatsappon es viberen, de ez nem eleg. Ez igy csak gyanu, bizonyitek kellene, mivel hazasodni szeretne. A baj, hogy altalaban a gyanum beigazolodik, es most rossz erzesem van.

2018. okt. 30. 13:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Félre vezetni őket? Kvázi megteremted az ideális alkalmat a dugásra. Pl azt mondod elutazol hétvégén, de igazából nem. Van elmész iskolába/munkába, amikor "nekik" jó és beállítasz.

Jobbat nem tudok.


Bár én nem nyüglődnék. Egyszerűen ha már ott a gyanú, akkor tovább lépnék.

2018. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, bar en ugy gondolom hogy amig nincs bizonyitek, az ember csak talalgat.
2018. okt. 30. 14:08
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi jel van csak? Egyszerre vannak watsappon meg viberen? Öröm lehet veled kapcsolatban élni.. ja nem
2018. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el.
2018. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első válaszoló is írt szerintem is csak így lehet... Kiveszel egy szabad napot és haza állítasz amikor ők úgy tudják h nem mész haza
2018. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Kedves harmas,


Nem, nem csak ennyi jel van sajnos. Egyszerre, egy idoben erdekelte mindkettot mikor vegzek a munkaval, mindkettojuk viselkedese nagyjabol egy idoben valtozott meg velem szemben, parom mostansag meg tobbet dolgozik, nagyobb lett a tavolsag, lakotarsam is valahogy tobbet marad ki (eddig ha havonta egyszer kimaradt).


Az egyszerre vannak online pedig azt jelenti hogy nagyjabol egy hete az ido egyharmadaban ha az egyik online, akkor a masik is kb 2 perces kulonbseggel megerkezik. Csak gondoltam nem reszletezem ennyire, mert hatha erdemlek annyi joindulatot hogy nem a tuskebokis kommentek jonnek majd hanem a hasznalhato tanacsok. Ja nem, az nem itt lesz.

2018. okt. 30. 14:30
 7/32 A kérdező kommentje:

Kedves Negyes,


Hala az egnek nem elunk egyutt, de igen, paromnak van kulcsa. Nem latom ertelmet a koltozesnek :D

2018. okt. 30. 14:33
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Az utazas jo otlet...v kiveszel 1 nap szabit es ok azt hiszik dolgozol....


A női megérzés ritkán csal....vmi hülye ürüggyel nem tudsz egyikük telojához jutni, hogy belenézz?

2018. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Kedves Nyolcas,


Egyikuk sem hagyja a telojat orizetlenul, nem tudom milyen urugyet talalhatnek a belenezesre. Titokban meg hat.... Nekem is le van zarva allandoan, meg szokott rajta aplpikacio is lenni ami szep kepeket csinal azokrol akik sikertelenul nyitogatjak a telot :)


En is gondoltam mar ra, csak semmi ertelmes otletem nincsen hogyan csinaljam....


Ha neked va, azt szivesen meghallgatom :)

2018. okt. 30. 14:47
 10/32 anonim ***** válasza:
66%

Ha csal, ha nem csal, nem bízol a párodban, nem bízol abban, hogy szeret téged. Én ilyen embert nem tudnék szeretni, akivel kapcsolatban azon kattog az agyam, hogy vajon épp csal-e.


Biztos van értelme ezt a kapcsolatot folytatni?

2018. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!