Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Törvényszerű ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű ha valaki nem élte ki magát? Mit is jelent tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Sokszor hallani ezt, hogy valaki nem élte ki magát és, hogy emiatt nem fog működni egy kapcsolat. Szerintetek ez törvényszerű? Mik a tapasztalataitok? Tegyük fel, hogy 20 éves kora körül van az első kapcsolata, de egyáltalán nem is vágyik arra, hogy alkalmi kapcsolatai legyenek. Ha szerelmes volt akkor az az egy ember érdekelte és inkább várt rá. Buliban/részegen is max. smárolt mással, de azt is megbánta valamilyen szinten. Nem érti, hogy bárkinek miért jó az, hogy havonta mással van, hazamegy valakivel akivel egy bulin találkozott vagy esetleg megcsalja a párját. Nehezen bízik, de ha igen, akkor ahhoz az emberhez ragaszkodik. Nem zárkózik el attól, hogy kipróbáljon dolgokat, de úgy gondolja, hogy kiélni magát egy ember mellett is ki tudná, ha az az ember érdekes, izgalmas. Mit gondoltok erről? Mit is jelent tulajdonképpen az, hogy kiélni magad?

2018. nov. 4. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Törvényszerű lenne, ha robotok lennénk, és mindannyian ugyanúgy működnénk.

Tudod valakinek más az értékrendje, ezáltal pedig más, ami fontos neki.

Én a világ legnagyobb hülyeségének tartom a "nem éltem ki magam" szöveget.

2018. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nem vagyunk olyanok. Van aki nulla kapcsolattal húz le egy életet, van akik az első kapcsolatukban és e fölött meg már számtalan változat. Szóval ez nem előre kell kitalálni, hogy majd mi legyen. Menj a magad feje/szíve után aztán majd utólag kiderül mi van.


És abban is igazad van, hogy a több kapcsolat veszteség is. Akinek egynél több volt az meg nem tudja meg soha, hogy milyen lenne úgy az egész érzelmi és szexuális élet, ha azt egyetlen emberrel bontaná ki.

2018. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Énszerintem nem feltétlen törvnyszerű. Úgyis mindig azzal leszel együtt, akivel a sorsod szerint lenned kell. Legalábbis asszem. Ez nem biztos, hogy teljesen így van.
2018. nov. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

1. A kapcsolatok nem ABCDE pontok és nem törvények, előre kitalált meghatározott dolgok sorozata.

2. Minden pasi szeret kicsit királykodni (most csak a kultúráltakról beszélnék). Ha elkezd sikeres lenni, mindegy hogy 25, vagy 45 évesen, azonnal körüldöngicséli 25 000 szép nő :-) és ebből fel fog próbálni párat, és ez így van. Namármost ha egy lány ilyenhez hozzáment még fiatalon, sikerei előtt, akkor bizony vége az egésznek.

Magyarul, az a pasi akinek még nem volt meg az az élménye, hogy a sikereiben lubickolva élvezze a szép nők társaságát X-ideig, ahhoz nem szabad hozzámenni.


Tudom durva ezt így leírva olvasni, de attól még így van :-)

2018. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, aki mindig a kalandokat hajszolja, és sosem változik meg. És van, aki meg sosem tudna úgy élni. Csak azt kell megtalálnod, hogy te kivel lennél
2018. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
A kiéltem magam, egy szolid magyarázat arra, hogy össze feküdtem sok emberrel. Van akinél ez egész életében tart, még birja szusszal. Van aki megcsömörlik tőle és keres magának egy csendes társat. Élnek mint két jó barát. A szex már csak olyan kötelező nyűg lesz.
2018. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mit jelent a "kieltem magam"?

En 25 evesen szexeltem eloszor, igaz, 28 eves koromra osszesen 5 emberrel, mire megtalaltam a ferjem. Nekem ennyi eleg volt.

Mig szabad vagy, csinalj akarmit, akarkivel amihez kedved van, mikor megtalalod az igazit, mar nem lesz kedved akarmit csinalni, csak azzal az egy emberrel, aki melletted van :)

2018. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Előre leszögezem,hogy számomra is fontos az azonos értékrend(párommal) És a hűség is!De azt hiszem van az a helyzet, ahol ezt félre kell tenni!

De gondoljunk bele ha 20 évig együtt van egy pár.Anni idő alatt már változhatnak is, hiszen ez idő alatt megannyi hatás, impulzus éri mindkettőjüket.

Alapvető: -Azonos értékrend, közös cél, tisztelet, figyelem , SZEX (együtt szerelem, szeretet)

Ha bármely hiányzik nem működik egy egészséges kapcsolat!

És bizony ki kell, hogy éljék magukat.hiába érzik a rózsaszín ködben, hogy nekik senki más nem kell..20 éves korban köttetett kapcsolatban még nem élt eleget a pár egyik tagja sem.

Írom ezt úgy, hogy én 18 a férjem 21 éves volt, amikor megismerkedtünk!És mindketten éreztük, hogy EZ AZ! Megtaláltuk!És igen 40 éves korunk felett mindkettőnknél elérkezett a szeretet ellenére a kíváncsiság..Pár éve volt egy sajnálatos megcsalás a férjem részéről. Erre én jó néhány viszonnyal viszonoztam, mert akkor már miért ne..Ettől függetlenül együtt maradtunk, rengeteg energiát belpakoltunk, de rezgett a léc.Mára új, magasabb szintre emelkedett a kapcsolatunk.A bizalom is lassan helyre áll és a szex fantasztikus. Hobbink azonos, értékrendünk szintén, minden klappol!

2018. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Annyira fárasztó, hogy mindenki azt ami a saját egyszem életében történt úgy színezi át egyből, mintha az valami általános törvényszerű lenne. hogy a dolgok úgy történnek.
2018. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Kedves utolsó, mi mából is merítkezhetnénk? Csakis a saját tapasztalatainkból.Épp erre való ez a FÓRUM.Az egyiknek ez a véleménye a máiknak az.ettől szép az élet, hogy nem mindenki egyforma!Így lesz színes!Én így utólag azt sajnálom, hogy 18 éves korom helyett nem 28 évesen találtam rá a Férjemre!

Hiszen, ha az ember megtalálta akkor már el nem engedi!

akkor most nem kellene magammal elszámolni a hűtlenség oltárán!

2018. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!