Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem megcsalt, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már lezárta azzal a nővel a dolgot, de még mindig fáj.


Szerettem volna párterápiára menni, de hallani sem akar róla, gondolom szégyellné a szennyest kiteregetni.


Van egy bejáratott, nem nagystílű, de középosztálybeli, kényelmes életünk, amit én a saját béremből, egyedül nem tudnék megteremteni magamnak.


Nincs erőm szakítani, elváln, és mindent nulláról kezdeni, de nagyon nehéz benne maradni ebben a házasságban.


Ma is főztem, és belegondoltam, hogy annak csinálom, aki átvert, hazudott. Mosom a cuccait, vasalom az ingeit... mindig nyelnem kell egyet, hogy bírjam.


Fog ez változni? Mit tegyek? Attól is félek, mi van, ha egy nap hazaállít, hogy beleszeretett másba és válni akar.


Szerintem azért akarok most is a kedvére tenni, hogx megfeleljek neki, annak ellenére, hogy ő árult el.



2018. nov. 8. 18:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%
Ha neked igy jo, akkor lenyeled. Sok no a verest is turi, egy megcsalas ahhoz kepest igazan semmi :)
2018. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Pár év múlva, amikor még mindig ebben leszel, keservesen bánni fogod, hogy most nem szálltál ki. Lehet, hogy a nulláról kellene kezdened mindent, de idővel boldog életed lesz. Talán hamarabb, mint hinnéd. Viszont, ha egy ilyen féreg mellett maradsz, akkor esélyt sem adsz magadnak.


A férjednek marhára kéne tepernie a bocsánatodért. Bár szerintem a megcsalásnál nagyobb árulás nincs.


F

2018. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
20%

"Van egy bejáratott, nem nagystílű, de középosztálybeli, kényelmes életünk, amit én a saját béremből, egyedül nem tudnék megteremteni magamnak."



Akkor nyeld le a békát.


Nehogy feladd a kényelmed, az, hogy hagyod a párod kicsit kalandozni igazán nem nagy ár egy bejáratott, kényelmes életért.

2018. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
60%

Egy hónapja ért véget a kapcsolatom egy olyan emberrel, aki a legnagyobb anyagi jólétet ajánlotta fel nekem, cserébe tökéletes háziasszonynak és példás családanyának (kb 5 gyerek)kellett volna lennem saját kereset nélkül... Nem véletlen, hogy nemet mondtam, bár majd belepusztultam, de tudtam, hogy ilyen nő nem akarok soha lenni, mint amilyen Te vagy, kedves Kérdező, akkor inkább az egyedüllét és alapbér, de legalább független vagyok.

Ne haragudj, de megérdemled, hogy rosszul érezd magadat. Ha Te nem teszel magadért, akkor ki fog?

2018. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%

"Van egy bejáratott, nem nagystílű, de középosztálybeli, kényelmes életünk, amit én a saját béremből, egyedül nem tudnék megteremteni magamnak."


Nyugi majd megteremtheted ha ő lök ki az ajtón egy táskával.. V elviseled h barátnői vannak és te is szerzel,modern nyitott.. :/

Én összecsomagoltam az exférjemnek h mehet a ludmillájához majd az mos főz rá.. Kapca nem vagyok..

2018. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
27%
Mosok, főzök, vasalok, takarítok F. Előző kiaxtad a lakásából. Grtatula.
2018. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%
Előző az a lakás az enyém a mai napig,én dolgoztam érte meg. Be se kellett volna engednem..
2018. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%
A gyávaságnak, kényelmes életnek megvan a következménye.Ez még csak a kezdet, majd lesz rosszabb is, ha ezt tovább folytatod.
2018. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, most adod el az önbecsülésed a középosztálybeli, kényelmes életedért. Ez a te életed, a te döntésed, és a következményeket is neked kell vállalni érte. Mi max véleményt mondhatunk.


Engem nem csaltak meg, éppen csak nihilben éltünk évek óta. Egy nőben lassan érik meg az elhatározás a változtatásra, szeretjük becsapni, áltatni magunkat, hogy úgysem lenne jobb mással sem. A valóság azonban az, hogy az ember önbecsülése, nőiessége olyan kincs, ami nélkül az egész élet szürkévé, értelmetlenné válik, legyen amúgy bármilyen kényelmes is.

Rám temérdek adósságot hagyott az ex, minden az én nevemen van... és van két gyerekünk is. Nemhogy nullán, minuszban vagyok, amióta elváltunk. De mégis, életem egyik legjobb lépése volt szakítani, mert újra ember, újra nő vagyok, és sokkal többre vagyok képes, mint valaha hittem volna magamról.

Újraépítem az életemet, immár a saját szabályaim szerint, újra tudok mosolyogni, én már senkinek nem lennék a kapcarongya.

Próbáld ki. Hihetetlenül jó érzés. 😉

2018. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
77%

Eszembe jutott egy vicc.


Egy luxusvendéglőben egy házaspár ebédel. Egyszer csak érkezik egy gyönyörű, csinos, fiatal nő és megcsókolja a férjet. A felesége felháborodva, önmagából kikelve kérdi:

- Ki volt ez a nő?

A férj, teljesen nyugodtan:

- A szeretőm.

- Én ezt nem tűröm, elválunk, visszaköltözöm a szüleimhez - ordítja a feleség.

- Jó szívem - mondja a férjcsendesen - váljunk. De tudod, hogy akkor nincs több hawaii nyaralás, karácsonyi bevásárlás Párizsban, sízés az Alpokban, és még sorolhatnám...

Mély csend következik, csak az evőeszközök csilingelése hallatszik.

Egyszer csak belép az étterembe a család egyik barátja, jobbján szintén egy csinos fiatal nővel. A feleség ismét felháborodva:

- Ki az a nő ott Bélával?

- A szeretője - mondja a férj ugyanazzal a nyugalommal.

Kis csend következik, majd a feleség megszólal:

- A miénk szebb.

2018. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!