Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha belekeveredné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha belekeverednétek egy ilyen megcsalásos sztoriba?

Figyelt kérdés

A felismerhetetlenség érdekében: A megcsalja B-t.

Te tudsz róla, és az utóbbi időben eltávolodsz mindkettőjüktől emiatt... A-tól a hazugságok miatt, B-től azért, mert nem tudsz a szemébe nézni ezzel a ténnyel és nem akarsz neki hazudni, titkolózni előtte te is. Közben meg senkinek fogalma sincs róla, hogy te miért tűntél el kvázi az életükből.


Most itt akkor mi lenne a helyes lépés?

Nem jó belefolyni más magánéletébe, így is teszek, de ez így egyre rosszabb... Rossz ötlet morzsákat elhagyni, hogy B-ben felvetődjön a gyanú (nem kizárt, hogy tudja, csak nem vesz róla tudomást, ezt nem tudom), vagy tegyek úgy mintha mi sem történt volna?


2018. nov. 10. 22:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%

Ha joba vagy B-vel, akkor most rogton el kell neki mondani. Mert most meg megmentheto a baratsagotok! De ha megtudja mastol par honap mulva, akkor ket dolog tortenhet es egyik sem jo:

- megtudja azt is hogy te tudtal rola (es nem szoltal), amitol jogosan haragudni fog rad

- nem fogja megtudni hogy te tudtal rola, viszon akkor eleted vegeig errol hazudnod kell neki ami miatt megint eltavolodsz tole

2018. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Tegyél úgy mintha mi sem történt volna. Az ő dolguk.
2018. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Valahogyan noname módon tudasd vele, nehogy bajod legyen belőle. Jól érzed hogy más kapcsolatába nem szabad beleszólni, van olyan aki simán elnézi a megcsalást, szóval jobb vigyázni!
2018. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Mindkét személy fontos számomra.

Sajnos szerintem a ''mi sem történt volna'' dolog már egyre kevésbé játszik, ugyanis mint írtam, eltávolodtam tőlük és most ezen szeretnék javítani.

2018. nov. 10. 22:35
 5/24 A kérdező kommentje:
#3 kifejtenéd kérlek, hogy mire gondolsz kicsit pontosabban?
2018. nov. 10. 22:37
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

Te mt gondolsz a megcsalasrol? Ezt gondold vegig, hogy ha B helyeben lennel mt szeretnel, tudnk rola vagy nem tudni rola. A-t mennyire kedveled? Az is egy opcio, hogy A nak szolsz azert nem keresed a tarsasagukat mert te nem tudod es akarod nezni ahgy o atveri B-t. Erre majd ugyis kapsz olyan egyertelmu reakciot, hogy vagy A-t iktatod ki az eletedbol vagy szaladsz kizben Bhez is egybol vagy inkabb ugy dontesz kimaradsz mindkettejuk eletebol. A helyedben en hagyam mindket embert.


Meg megteheted azt is, hogy ugy csinalsz mindkettonel mintha epp most ebben a pillanatban ertesulzel volna a megcsalsrol es csak felmerult benned, hogy ez az es eloszor odamesz A hoz es eloadod, te en mar ketszer lattalak C-vel es te ugy latom osszejottel vele, de bocs en ezt mondtam is B-nek hogy lattalak C-vel. Es jaj ugy sajnalom, hogy akkor B vel vege.

Erre mindegy mit valaszol add az artatlant hogy de te azt hitted elobb szaitottatok vagy mond u szaladnod kell valahova es hagyd ott.

Es akkor gyorsan bezelj B-vel is, hogy figyu valami baj van A-val, mert mostanaban C-vel lattad tobbszor is es neked ugy tunt ok egyutt vannak. Es ezt mondtad A-nak is.


Aztan ennyi. Igy mindkettonek szoltal, nem azt mondtad megcsalas csak hogy te azt hitted ez uj kapcsolat es juj.

Aztan vagy lesz koztuk perpatvar vagy nem, de nem te leszel a gonosz, hanem magukat fogjak pechesnek erezni, legalabbis a lebuktatott megcsalo biztosan. Aztan ok elrendezik egyutt maradnak e vagy sem az mar nema te dolgod.

2018. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk egy ismeretlen mailcímről küldesz neki egy levelet esetleg konkrét leírással, fotókkal, szerető facebook profiljának a linkjével, mondjuk ilyesmire gondoltam... Aztán figyeled az eseményeket...
2018. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#7 na hát ez aztán tényleg kimeríti a ''más kapcsolatába nem szabad beleszólni'' fogalmát :DDD de ettől függetlenül köszi a tanácsokat neked is!
2018. nov. 10. 23:09
 9/24 anonim ***** válasza:
9%
Nyitott házasság,miért eröltetjük még mindig a nem müködő kényszer monogám felállást,mindenki félrelép..
2018. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

B rá fog jönni, ha nem hülye és össze tudja rakni a jeleket. Ha fontos neked, akkor nem hagyod átverni. Ha összefűzi a szálakat és megtudja, hogy végig tudtad, akkor elveszíted. Ha ez neked nem baj, akkor tegyél úgy mint eddig, ne mondd el sehogy. Ha viszont baj, akkor tudod mit kell tenned.

Én egy percig sem sajnálnám az olyan "barátot", aki gerinctelen módon átveri a másikat.

De a te döntésed persze.

2018. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!