Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szvingertt próbáltátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szvingertt próbáltátok?

Figyelt kérdés
Megmentheti a kihűlőben lévő kapcsolatot, de mégsem igazi félrekefélés, mert mindenki jelen van, 4 ember, 2 pár, amikor történik, és izgalmasabb, mint a nyitott kapcsolat, ahol bele is szerehet a másikba, a szvinger inkább a szexről szól. Szerintem. Bár ez elméleti sík, még nem próbáltuk, tapasztalatok érdekelnek. Nem akarjuk megcsalni egymást, de fáradóban a kapcsolatunk, így talán feldobhatjuk.

2018. nov. 14. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
ha mindkét fél nyitott rá, akkor miért ne.
2018. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem próbáltam,de szerintem ez nem oldja meg a problémátokat
2018. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Mi próbáltuk a párommal,nekünk bejött!Először nagyon fura érzés volt,ahogy a párom,69.ben pózolt egy csajjal,de mikor a csajszi párja rámmászott és belém hatolt,felengedtem végre.Aztán odahaza mindent átbeszéltünk a párommal és hatalmasokatcszeretkeztünk!Azóta is járuk ilyen párokhoz!De vigyázzatok!Csakis akkor próbáljátok ki,ha tényleg mindketten akarjátok,ha fel vagytok rá teljesen készülve,hogy a párotok mással fog élvezkedni!28/N
2018. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Aha, meg az összes nemi betegséget hazahordjátok. Hajrá!


Amúgy meg miért nem mentek szét, és akkor lehetnde izgi szexet mással? Kényelmesek vagytok? Akkor is lehetnétek barátok szex nélkül.

2018. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Csakhogy mi szerelmesek vagyunk egymásba,egymás nélkül el sem tudjuk képzelni sem az életet,sem valamilyen mással való szexkapcsolatot!Mással csak úgy jó,ha a párom is jelen van és őt is izgatja!Azért mi sem bújunk ágyba akárkikkel!
2018. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!