Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalási engedély tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalási engedély tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve vagyunk együtt párommal és úgy érzem vágyik valami újra is, de sosem mondta. És inkább most, míg még nem vagyunk házasok és nincs gyerekünk feküdjön le másokkal is. És nem én nem szeretném ugyanezt, én őt ahhoz túlságosan szeretem. Van ilyesmivel tapasztalatotok?

2018. nov. 16. 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ehhez bizony olyan ön és tarsismeret kell, ami kevés embernek van meg. Tisztaban kell lenni azzal, hogy mennyire szereti az asszonyt, hogy ami gond van koztetek, az lenne az új csajjal is. Mert a legnagyobb veszély, hogy bele szeret. És bár a ferfiak jobban tudnak érzelem nélkül félre lépni, azert könnyű elcsavarni a fejüket, merthat új seprű jól seper. Szoval okosan és tudatosan kell megnyitni a kapcsolatot, amire valljuk be, kevés férfi képes.
2018. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Plusz nehogy az legyen utána, hogy nem tudsz majd tudni lefeküdni vele, mert mindig az jár az eszedben, hogy másik nővel is ezt csinálta amit most veled nem rég.
2018. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Ennek sosincs jó vége, az egyik fél mindig sérül. Ha valami újra vágyik, akkor dobjátok fel a saját szexuális életeket, randizzatok, érezzétek jól magatokat.
2018. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem inkább próbáljátok ki a többes szexet. Mi is 5 éve vagyunk együtt, nemrég kipróbáltuk a négyest egy másik párral. Nagy élmény volt, feldobja a szexuális életet és a kapcsolatot. Szerintem jobb, mintha a hátad mögött fekszik le másokkal.
2018. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Miért, a "valami új" az csak egy másik farok/punci lehet? Ne legyetek már ennyire fantáziátlanok...
2018. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Erre a nyitott kapcsolat jelenségre egy angol reddites fórumon olvastam egy frankó jellemzést: Open relationships, end relationships.


Ha nyitott kapcsolatot csinálsz a vonzalom hiányának kezelése helyett, keresztet vethetsz a kapcsolatra. Ez szinte garantált.

2018. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi már a saját kereteinken belül mindent kipróbáltunk amire vágytunk, tényleg mindent, én még most sem érzem laposnak a szexuális életünket, sőt, de érzem hogy ő másra is vágyna, mert előttem nem volt senkivel úgy, szerintem kíváncsi. Én nem szeretném csinálni se négyesben se senki mással, mert engem taszít a gondolat is hogy mással csináljak valamit. Egyébként 26 éves lány vagyok, ha ez számít.
2018. nov. 16. 10:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a nyitva című filmet. Új, magyar, vicces, még a mozikban is megy talán és pont erről szól. Lesz miről beszélgetnetek utána bőven!
2018. nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nézted az Elhajlási engedélyt?
2018. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel egy időzített bombára ültetnéd rá a párkapcsolatotokat, hidd el ahhoz, hogy ez működőképes legyen, százból egy vagy két ember alkalmas...
2018. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!