Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői vagy szexkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői vagy szexkapcsolatban lévők véleményére vagyok kíváncsi. Hogyan kezelitek azt a dolgot, hogy annak a nőnek/férfinek, akivel együtt vagytok, a férjével/feleségével is van szexuális kapcsolata?

Figyelt kérdés

2018. dec. 8. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Tok semleges,hogy az aktualis pasinak van felesege. :)
2018. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Nincs vele szexuális kapcsolata, amúgy nem lennék vele. Tudom, hogy a férfiak nagyobb része csak bekamuzza ezt, de mi minden nap titokban kamerázunk, így látom az otthoni helyzetét, a feleségével a viszonyát. Hallom ahogy beszélnek egymással, hogy miket mondanak, és hogyan, hallom amikor a nő lefekszik a másik szobába aludni, és becsukja az ajtót. Teljesen rideg a kommunikációjuk, kizárt, hogy bármi is lenne köztük.
2018. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Úgy vagyok vele, mint a kedvenc sajtommal.

10kg.-os tömbben árulják. Ciki vagy sem, nem tudnám megvenni az egészet, és félnék, hogy rám romlik.

Viszont örömmel vásárolok és fogyasztok belőle 1-1 szeletet, ha megkívánom. És nem őrlődök rajta, hogy a boltos is eszik belőle, sőt másoknak is ad. Mi értelme lenne?

2018. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Már miért szexelnének a hivatalos párjukkal? Te még nem hallottad hogy velük már 10 éve nincs szex!?

XD

2018. dec. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez zavar, ne legyél szerető:)
2018. dec. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Diavolino44 ***** válasza:
13%

Nekem van szexkapcsolatom ketto, de at egyik holgy iszonyu elfoglalt, igy eselye sincs arra, hogy massal is elmenjen. A masikat meg megeroszakoltak, s velem is baromi sokaig nem tudott szexre felengedni, nemhogy mas is dugja. Bar o rengeteget flortol mas pasikkal, de ez nem zavar.


S igaza van az egyik kommentelonek. A legtobb hosszutavu kapcsolatban nem is lehet beszelni szexre. Veszekedes van, megszokas van, anyagi fugges van, szex az nagyon regota nincs. Tudom en is voltam hasonlo kapcsolatban.

2018. dec. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Engem sose zavart, de egyébként meg ott van a kutya elásva, hogy általában ezek a párok már nem is nagyon szexelnek.
2018. dec. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Nekem lassan 2 éve van "kapcsolatom", ha lehet így nevezni, egy nős férfival. Ennyi idő alatt csak egyszer szexeltünk, nem ezért kezdtünk el beszélgetni.

Szóval inkább érzelmi megcsalás a mi esetünkben, szinte napi szinten beszélünk.

De engem nagyon frusztrál, hogy tudom, szexel a feleségével is, nem hazudik, hogy otthon nincs szex, igaz nem sűrűn van, de van.

Tenni semmit nem tudok, de szar érzés. Ettől függetlenül, hiányozna ha nem lenne nekem, és nem tudnék róla.

2018. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem zavar,mivel nekem is van szexuális kapcsolatom az élettársammal.
2018. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Miert zavarna? Egyaltalan nem gondolok ra.
2018. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!