Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tegnap írt egy kolléganője, hogy többször összefeküdtek már egymással, és küldött egy közös beszélgetés részletet, amivel én kérdőre vontam a párom, mire ő azt mondta ilyet bárki tud csinálni photoshoppal, és fél óra alatt tényleg csinált valami hasonlót, hogy bebizonyítsa. Azt mondta, hogy a nőhöz semmi köze, alig beszélnek 1-2 szót a munkahelyen. A kolléganője részletesen írt arról, hogy amikor párom üzleti úton volt, akkor hogy és mikor feküdtek össze, illetve hogy többször felment a nő lakására is.

Este alig tudtam aludni, forgolódtam, nem tudtam mitévő legyek, következő nap, ahogy párom elment a munkába, délelőtt jött az üzenet a kolléganőtől, hogy bocsássak meg neki, nem akart rosszat, csak irigy volt ránk, és nagyon sajnálja. Azóta nem válaszol.

Tiszta rosszul vagyok, már nemtudom mit higyjek el, ti mit tennétek a helyemben?

Párom nagyon okos, és előfordul, hogy manipulatív, de nem nézném ki belőle hogy megcsal, 12 év alatt sosem volt még rá példa... Mindig hazaér időben, ha megy valahova, mindig megvan, hogy kivel megy, hova, és ők ezt tanúsítják is, tehát lehetősége se lett volna nagyon félrelépni.

Eléggé kétségbeesett vagyok most...



2018. dec. 12. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy megcsalt. Ez sztenderd védekezés, hogy "ilyet bárki tud photoshoppal gyártani". Bárki tud, de ezek 99%-ban igazak.
2018. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
90%
Női megérzés??? Arra hallgass!
2018. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
100%
A megcsaló fél még olyankor is képes tagadni, amikor rájuk nyitnak és a szeretőn fekszik pucéran. Igen, megcsalt, csak a végletekig tagad.
2018. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus..

Ébresztő kedves kérdező!

2018. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 A kérdező kommentje:

De mi van akkor ha tényleg csak a kolleganője akart keresztbe tenni?

Egy gonosz rosszindulatú próbálkozás miatt, amit még vissza is vont, amiatt nem rúghatom fel a kapcsolatunkat... szeretem őt, és tudom, hogy ő is engem, ez egy nagyon váratlan dolog volt.

2018. dec. 12. 14:25
 6/98 anonim ***** válasza:
23%
Ha megcsalt, sem kell feltétlenül kirúgnod... kicsit leckéztesd meg.
2018. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
94%
és nem nézted meg a párod levelezéseit hívásait?
2018. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
85%
Én vagy ráküldenék egy magánnyomozót, vagy figyelném, de nagyon.
2018. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
100%

"nem akart rosszat, csak irigy volt ránk"


Ne haragudj, de én ezt nem hinném el.

Alkalom mindig van. Egy üzleti út, egy elkéredzkedés a munkahelyről, egy nap szabi.


Én sem tudnám, mire gondoljak.

2018. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
100%

" amit még vissza is vont, "


A férjed erős ráhatására esetleg.

2018. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!