Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Apró dolgokban, de folyamatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apró dolgokban, de folyamatosan csalódok a feleségemben, a legutolsó az volt, hogy megbeszéltünk valamit, hogy kettőnk között tartjuk, de kifecsegte, újra elárult. Betelt a pohár úgy érzem. Mi tévő lehetnék? Nem vagyok vele boldog

Figyelt kérdés
30f
2018. dec. 26. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Mióta vagytok együtt?
2018. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha-ha.
2018. dec. 26. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Mit fecsegett ki,hogy van egy lyuk a zoknidon,ez valóban apróság.Ne húzdd fel magad.
2018. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon fiatal vagy, hogy ezt írd..."Nem vagyok boldog". Bennem ha ez már meg fogalmazódott,akkor szakítottam. Persze az nem házasság volt. Most, hogy férjnél vagyok persze vannak viták, van mikor baromira zavar és nagyon magam alatt vagyok, de mindig több a jó, mint a rossz. Szereted még ezt a nőt? Ha igen én bele tennék még rengeteg energiát, hogy jó legyen. Ha nem akkor meg teljesen feleslegesen ragod magad. Jó vége nem lesz.
2018. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, szeretem, es ugy erzem rengeteg energiat teszek ebbe bele, a kozelmultban ket-harom komoly dologban is rendesen kialltam mellette, tamogattam, de nem erzem kolcsonosnek a dolgot.. es nem is kell az legyen, elegge belefaradtam mar ebbe... :(
2018. dec. 26. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Akkor erről beszélgess vele őszintén, vádaskodás nélkül. Nyugodtan el lehet neki mondani, hogy úgy érzed, te több energiát fektetsz a kapcsolatotokba, és hogy zavar, hogy nem tartja be, amit megbeszéltek, továbbá szeretnéd, ha változtatna a hozzáállásán, mert te így nem vagy boldog. Ha hajlandó megfontolni, és lépéseket tesz annak érdekében, hogy jobb legyen a kapcsolatotok, akkor te is láthatod, hogy érdemes próbálkoznotok a továbbiakban is.
2018. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy írod is "elárult" mi kell még, hogy felfogd? Ha nincs gyerek, akkor menekülj! Ha van, akkor mentsd ki az összes "vagyonodat", és menekülj. Persze gyerektartást majd fizetni kell. De az elviselhetőbb, mint egy ilyen nő. Erre nincs mentség, ő már a feléért kivágott volna téged.
2018. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő már így elárul Téged akkor nem vagy neki a legfontosabb. Veled van mert megszokta vagy kényelmes vagy akármi de ha nem érdekli a közös érdeketek akkor ennyi. És ha oda a bizalmad iránta akkor úgy sincs értelme. Mindig azon rágódj, mot mondhatsz előtte és mit nem? Azon, ha megbeszéltetek valamit az úgy e lesz?

Sajnos vége és ez nem rajtad múlott.

2018. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!