Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi értelme hogy ráírtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme hogy ráírtam a volt barátomra? Lelkiismeret furdalás gyötör?

Figyelt kérdés

Szóval ráírtam, ő nem rég pontosan 2 hónapja hagyta ott a családját, van egy közös kisfiúk, és már lett is egy barátnője!

Nekem is van párom, messze dolgozik, hetente van itthon 1-2 napra, és van egy közös kislányunk is.

Nagyon elhanyagolt, ugye szex is alig van még akkor is ha itthon van max 1-2szer. Nekem többre van igényem.

Szerencsére nincs időm hogy találkozzunk a volt pasival, de ha lenne lehetséges hogy meg történne a meg csalás.

De én nem is szeretném de azért eljátszottam a gondolattal.

Újra nő szeretnék lenni nem pedig mosó és házvezető nő és anya.

Imádok anya lenni félreértés ne essék de a párom csak annak tekint amiket leírtam.

Nekem fáj ez, de a gondolat is ahogy viselkedem. Nem szeretném ha vége lenne de így sínylődni sem kellemes.

Szeretném befejezni a beszélgetést is de mégsem....

Adjatok tanácsot....


2019. ápr. 8. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ne csinálnál minden kósza kanoddal gyereket... Ez tanács volt.
2019. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Ha nőnek akarod érezni magad,akkor viselkedj nőként.Az első lêpés hogynem vagy olyannal,aki mellett nem érzed magad annak,de azért tiszteled ,mint ember,ezért nem dugsz félre.Majd megtiszteled magad is azzal,hogy keresel egy olyan társat,aki mellett nem azon gondolkodsz hogy tudnál félrejárni.Egyébként ha nő vagy,vagy csak ember,akkor megbeszêled a pároddal a problémâkat,és aztamit hiânyolsz.
2019. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te nem nő vagy, hanem kislány.

Az a baj, hogy azt hiszik az emberek, hogy attól lesznek felnőttek, ha szexelnek.

Nem.

Egy ember akkor lesz felnőtt, ha képes felelősséget vállalni a döntéseiért.

Eldöntötted hogy a jelenlegi pároddal vagy együtt. Most kicsit rosszabb időszakod van, és azonnal megcsalnád. Ez nem felnőtt gondolkodás. Egy felnőtt ura az ösztöneinek, és racionálisan felelősséget vállal múltbeli döntéseiért.

2019. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod, egy rossz kapcsolatra nem csak az a válasz lehet, hogy elkezded kavarni a szart az exeddel.


Lehet korrektebben is csinálni. Ha rossz a kapcsolatod és nem is látsz esélyét, hogy javuljon, mert már minden tőled telhetőt megtettél, akkor például ne maradj benne.

Ha nőnek akarod érezni magad, akkor meg például ne az exeddel kezdj kavarni, tartsd szépen tiszteletben a szakításotokat, és ismerkedj másokkal, és próbáld meg nem elküvetni ugyanazokat a hibákat, mint eddig.

2019. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!