Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek számít a csók megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek számít a csók megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Ezt még megtudnád bocsátani?


Sosem tettem ilyet még de most igen....egy ismerősömmel igaz, hogy részegen de nagyon szenvedélyesen csokoloztunk....



2019. ápr. 10. 09:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem az szamit itt hanyan tartjak annak, hanem hogy a baratod annak tartja e. Illetve forditott esetben te annak tartanad e. Amugy az emberek tobbsegenek max egy kis flort fer bele, annal tobb nem.
2019. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Számomra megcsalás, de még megbocsátható kategória, amennyiben nem szerelemből történt. Ha abból, akkor szerintem nincs értelme folytatni egy kapcsolatot. Plusz nyilván számít az is, hogy tényleg csak egy csók volt-e, és hogy akar(t)-e a párom folytatást
2019. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
Nagyobb megcsalas mint a szex...
2019. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
én bizonyos esetben tudnám megbocsájtani a barátnőmnek, nyilván ha elmegy randizni egy csávóval és ott smárol vele az természetesen szakító ok. de ha mondjuk egy lánybúcsún részegen smárol a chippendale fiúval.. hát nem örülök neki de na bumm. emiatt nem fogok véget vetni egy több éves kapcsolatnak.
2019. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne lenne megcsalás? Nem is értem.
2019. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Az attól függ.

Kb. 1 hónapja az exem elmondta, hogy csókolózott egy nővel. Persze elöntötte az agyamat a fekete köd, de meghallgattam.

Kiderült, hogy 3 hete jár össze a másikkal.

Egy 10 éves kapcsolatot dobott a kukába.

Azóta az a nő is elhagyta. :D

Ha egy részeg estén csattan el a csók, minden érzelem és testiség nélkül, még azt mondom jó, elnézem, de nem esik jól.

26N

2019. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon keves kivétel van szerintem is, tehat megcsalas.
2019. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Megbocsátani? Persze. De ezzel együtt szakítanék, és többet hozzá sem szólnék.
2019. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Előző, akkor tényleg megbocsátottad!!! :)
2019. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván nem akkora megcsalás, mint a szex, talán meg is bocsátanám, de örökre megrendítené a bizalmam.
2019. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!