Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért mondjàk azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk azt sokan, hogy a megcsalàst meg lehet bocsàtani?

Figyelt kérdés

Megkérem a 79, 81, 83 szàzalékos feminista nőket, hogy NE írjanak ide!


Főleg a 81%-os ne... köszi!


2019. ápr. 22. 14:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
44%
Ha bizonyítani tudja valahogyan a másik fél az elkötelezettségét, akkor én 1szer hajlandó lennék megbocsátani.
2019. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Nem mondjuk.


Ugye tudod, hogy a % nem egyedi azonosító? :)

2019. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
A 81%-ost megismerem a stílusàról.
2019. ápr. 22. 14:41
 4/29 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert én mondjuk az vagyok, aki egy rossz este miatt nem dobna ki egy egész házasságot.

15 éve vagyunk együtt, most kiderülne, hogy 8 évvel ezelőtt volt valami, nem örülnék, de ez van kategória.

Gyerek, hitel, stb ennyi áldozat belefér részemről.

2019. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

Én 87%-os vagyok, úgyhogy úgy veszem rám nem vonatkozik :)

Én személy szerint sose hallottam ezt senkitől, és én sem tudtam sose megbocsátani a megcsalást.

2019. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%
Mert ha hozzád megy haza, neked adja le fizuját, a te gyerekeidet neveli, téged ápol, ha beteg vagy és lefekszik veled, na akkor mit számít, hogy néha máshol "ebédel"?
2019. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

És ha megbocsátod egyszer, mi a garancia, hogy nem teszi meg újra?

Fogsz tudni bízni benne?

Amikor "lemerül a telefonja", "sms-t kap egy régi ismerőstől" stb.

2019. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
57%
Mert gyávák lennének mindent újra kezdeni, egy kis időre egyedül maradni.Lusták, kényelmesek.Se tartásuk, se önbecsülésük.A gyerek, anyagiak is csak kifogások részükről.Lehet megsértődni a megbocsátóknak, tisztában vagyok vele, hogy nehéz még önmagukhoz is őszintének lenni.
2019. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Hogy jön ide a feminizmus? Én magától értetődőnek veszem azt, hogy ha meglehet is bocsájtani, akkor az mindkét nemre vonatkozik, olyan nincs, hogy csak az egyik félnek szabad.
2019. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
44%
#8 Nem sértődök meg. Persze, fel lehet borítani az asztalt, csak nem biztos, hogy érdemes. :) Főleg, hogy 6-8 évente kéne elválni mindig.
2019. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!