Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakítottunk a barátommal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal, és most újra együtt vagyunk. De haragszik rám. Jogosan? Többi lent.

Figyelt kérdés

Én 21 éves lány vagyok, a barátom 25 éves. Másfél évig együtt voltunk, nagyon-nagyon szerelmes voltam/vagyok belé, és ő is belém, a szüzességem is neki adtam. Szinte minden időnket együtt töltöttük, de aztán az utolsó 2 hónapban megromlott a kapcsolatunk mert rengeteget veszekedtünk (családi gondok, pl nincs jóba anyukám az ő anyukájával, stb...)

Úgy döntöttünk, hogy szakítunk. Nem is beszéltünk 4 hónapja. Én ezidő alatt minden hétvégén eljártam bulizni, hogy valahogy elfelejtsem őt, engedtem fiúknak hogy tapizzanak és csókolóztam velük, de semmi több. Két hónapja megismertem egy fiút discoban, sokat beszélgettünk, táncoltunk, csókolóztunk. És kb 1 hónapja lefeküdtem vele, de csak egyszer. Messengeren annyira nem beszéltünk sokat, 2x találkoztunk hétköznap, de minden hétvégén ugyanarra a helyre jártunk bulizni mindketten, szóval mindig táncoltunk, csókolóztunk. Ennyi. A barátommal egy hete békültünk ki és jöttünk újra össze, mert nem bírja nélkülem, ahogy én sem, szóval azonnal összejöttem vele újra. Ezt el is mondtam a másik fiúnak messengeren, és azt mondta semmi gond, megértette. Viszont barátommal hétvégén elmentünk bulizni (mert ez nálam már megszokott) és ott volt a másik fiú is, de úgy csináltuk mintha nem ismernénk egymást. De gusztustalan helyzetbe kerültem.... A barátom elment mosdóba, én pedig megvártam az ajtó előtt. Addig a másik fiú odajött hozzám (be volt rúgva nagyon) és elkezdte mondani, hogy őt ez zavarja hogy csókolózok a barátommal, stb... Megkértem, hogy menjen el de nem akart, csak azzal a feltétellel, hogyha adok neki egy szájrapuszit akkor elmegy, vagy másképp nekimegy a barátomnak. (És akkor lebuktam volna, amit nem akartam...)

Tehát adtam neki egy szájrapuszit, de nem ment el, hanem behúzott a sarokba (mert ott senki nem látott minket) és erőszakkal megcsókolt. Tiltakoztam, ellöktem, megütöttem, és egyszer már csak azt vettem észre, hogy csókolózunk...(kissé be voltam csiccsentve) Soha nem volt ennyire szenvedélyes mint pénteken. Kb 5 percen keresztül csókolóztunk, utána ellöktem és megmondtam, hogy hagyjon békén. A barátom már a pultnál ült és hívott hogy hol vagyok, mert sehol nem talál. Azt mondtam, hogy a mosdóban voltam énis mert fáj a hasam, nem érzem jól magam és menjünk haza. Azonnal hazamentünk, de felemésztett a bűntudat, elkezdtem sírni, és elmondtam neki hogy mit csináltam, és hogy milyen “kapcsolatban” voltam ezzel a fiúval. Teljesen kiakadt, dühöngött, hogy teljesen megváltoztam, hogy bánja hogy újra összejöttünk, és hogy soha többet nem akar rólam hallani. Könyörögtem neki, de azt mondta, hogy ezt soha nem tudja megbocsátani. (Szombat hajnalban volt ez)

Ma találkoztunk újra, mondta hogy rengeteget gondolkozott, és hogy bármennyire is szeret, ezt nem tudja megbocsátani. Sírt ő is és én is, egy utolsó csókot adott, de letiltott mindenhonnan, letiltotta a számom...

Teljesen kivagyok készülve újra. Borzalmasan bánom amit tettem...

Mit tegyek, hogy megbocsásson? Tudom, hogy jobbat érdemel nálam... De azt is tudom, hogy belém szerelmes, és ez nem mostanában fog elmúlni se az ő részéről, se az enyémről...


2019. máj. 5. 19:16
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
59%
Erre csak annyit tudok mondani, hogy felmelegítve már semmi sem ugyanolyan.
2019. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%
Hagyj egy kis időt neki míg megemészti. Nem könnyű feldolgozni neki. Addig is ha lehet fogd vissza magad a fiúk terén ha tényleg szereted őt. Üdv Dani
2019. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%

Próbáld ki, működik-e a másik sráccal (nem fog, de legyen ilyen tapasztalatod is). Ez már halott ügy. Már akkor az volt,mikor szakítottatok azért, mert az anyáitok nem jönnek ki egymással (wtf).


Amúgy meg melegítve csak a káposzta jó.

2019. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%

Nekiment vna a barátodnsk, ergo őt is védted, h ne essen baja szegénynek.

Ergo nem kellene h haragudjon.

Oké, rosszul esett neki, de nem ribbbanckodni akartál, vagy de? Na ugye?

2019. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem csak azért szakítottunk mert a szüleink közt nem jó a kapcsolat. Alapból is rengeteget veszekedtünk hülyeségek miatt, csak ebből adódóan is akadtak gondok. Azt mondta, hogy az is bántja amiket akkor csináltam amikor külön voltunk, de azokat még megtudná bocsátani, ha nem csókolóztam volna a mostani buliban a fiúval...
2019. máj. 5. 19:31
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem totál igaza van. Ez undorító húzás volt.
2019. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tehetsz. Ez már így marad. Magadnak kerested azzal a gondot h ugyanoda mentetek bulizni ahol eddig voltál. Legbelül tudtad h az a másik pasi is ott lesz, és h lehet h veszélyes helyzetbe fogsz kerülni.


Nem kellett volna adnod neki egy puszit sem, csak megkeresni a pasidat és ellépni onnan. Akkor még ma is együtt lennétek.


L

2019. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Azért nem gondoltam hogy ilyenre egyáltalán lehet esély, mert a másik fiú 100%-osan megértette, de ezekszerint mégsem. De nem kellett volna kavarnom vele, tisztában vagyok vele, és azzal is hogy igaza van a barátomnak, de kár lenne újra szétmennünk, mert mindketten szeretjük egymást...
2019. máj. 5. 19:44
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
A szerelem, még ha kölcsönös is, nem elég. Az is kell hozzá, hogy a csaj ne legyen ringyó.
2019. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a barátodnak.

Ne haragudj, de ez undorító, vár a pultnál mint valami rossz csicska te meg mással smárolsz a sarokban. Neked fordítva hogy esne?

2019. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!