Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Baratomat megcsaltam, lebuktun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratomat megcsaltam, lebuktunk,1 heten belul kulon koltozunk. Kozben a masik srac eltunt, miutan osszevesztunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit osszevesztunk, megsertodott es 1 napja nem reagal semmire. Azt ereztem kellek neki, szerette volna ha mielobb lepek a kapcsolatbol ,hogy egyutt lehessunk. Tudta,h mar kulon koltozunk erre egy kis vita miatt eltunik es nem reagal? Egyszer elmondta, h muszaj lesz lepnie,h rajojjek mit akarok valoban , de nm ertem ez miert van most. Makacs nagyon, de miert nem reagal. Nagyon hianyzik es szeretnek vele lenni. A mai napot egyutt toltottuk volna , erre eltunik. Mit tegyek ? Nem fogom hivogatni es hulyet csinalni magambol , annyit irtam neki , h elegge felreismertem es h koszonom..de semmi. El sem olvassa. Megpusztulok amig arra varok h jelentkezzen. Mindketten makacsak vagyunk de ha szeretek valakit en tudok engedni. Felek h eltunt orokre..ha meg visszajon h bocsassam meg h itt hagyott??? Nagyon rossz ez most , keressem?? 27/n
2019. máj. 7. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez a két szék közül a pad alá esik ékes példája.
2019. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
27 évesen mennyi eszed van... Csak egy valami kellett belőled, az meg már megvolt.
2019. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem mert a jelenlegi parom meg mindig ragaszkodik hozzam. De nekem mar mas kell..
2019. máj. 7. 16:19
 4/14 A kérdező kommentje:
Sorry , de nem volt meg.
2019. máj. 7. 16:19
 5/14 A kérdező kommentje:
A megcsalas tag fogalom, nem feltetlenul szexet jelent.
2019. máj. 7. 16:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, akkor sem úgy tűnik, hogy kellesz neki. Biztos nem akar a következő ilyen megcsalt lenni, eleget látott.
2019. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ajj... tudhatnád, hogy addig nem csaljuk meg a másikat, amíg biztosra nem megyünk az új prédánál a közös jövőt illetően. :( Van pár nő, akik már mesteri szinten űzik ezt a műfajt, legközelebb kérj tanácsot tőlük. Egyébként a srác lehet, hogy csak belegondolt, és nem akarta, hogy ő is úgy járjon veled, mint az exed. Teljesen meg tudom érteni. :(


Hogy mit tegyél? Gondolkodj el rajta, hogy megérdemelted-e, ami történt veled...

2019. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

"Baratomat megcsaltam, lebuktunk"


Ezt ne így írd, mert mindenki azt gondolja, hogy lefeküdtetek.


Ne keresd. Így jártál. Szingli lettél.

2019. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Mégsem szeretne járni veled az új srác. Szomorú.

Sajnos lépj túl mindkettőn

2019. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De nem csak par nap volt a viszonyunk hogy csak igy eltunjon. Tenyleg nem ertem

, vagy ennyire sertodekeny? Legalabb elmondana hogy mi baja. Itt mar erzesek voltak mindket reszrol .

2019. máj. 7. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!