Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? Többi. Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Többi. Lent

Figyelt kérdés
Most volt nemrég edzőtáborom és nagyon rossz kedvvel memntem el mert meg volt rá az okom szerintem és egy éjszaka kimentem sírni és utánam jött egy srác és elsírtam neki bánatomat. És megcsókolt de barátnője van. Tudom h csak azért mert megszánt de nem tudom mit csináljak. Azt hozzá teszem h a srác egy éve tetszik nekem szóval én is. Hülye vagyok h nem kaptam el a fejem
2019. máj. 28. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem tudsz csinálni, megtörtént, ez van. Ezen már kár emésztened magad. Ő inkább egy gerinctelen f..sz, hogy kihasználta az alkalmat, hogy össze vagy törve.
2019. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem tehetsz róla, és nem is kell senkinek se elszámolnod. egy gyenge pillanatodat kihasználta valaki, ennyi. ő is valszeg elgyengült.
2019. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért egy szánalomdugás néha jó tu lenni... 😉


Nyilván te viszint nem ilyen típus vagy. Te kövesd a saját értékrendedet! Most feszegetted a határaidat, és kiderült, hogy neked ez nem fér bele. Nem tehetsz mást, mint hogy legközelebb jobban figyelsz rá, hogy kivel smárolsz! 🙂

2019. jún. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!