Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megkértem a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a barátnőmet, hogy levelezzen fb n a barátommal, kiváncsi voltam, mire képes.3. mondat után kihivta kávézni. Nem tudta mi vagyunk. Mégis miért szeretem és miért félek, hogy elveszítem? Ezek után is

Figyelt kérdés
Egyelőre titokban féltékenykedem sokat.nem akarok az idegeire menni.de nem bizom benne,igy mondhatni bekapta a csalit,de mégis szörnyen érzem magam hisz ,alig felbukkan egy nő ő meg szökne. Akkkor miért van velem? És persze hallgatnom kell...valaki csinált már ilyent?

#még igy is
2019. júl. 1. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Biztos nyunyit a bizonytalanért nem hagyja ott.
2019. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Hogy mi az istent akarsz?
2019. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Te lány vagy? Manikuláltad a pasid, a barátnőd biztos szeretné ha a pasid megdöngetné, szóval így jártál :)
2019. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Összehoznál a barátnőddel? Ez a kapcsolat ennek annyi.. De tényleg, ne bízz meg benne, de ő sem benned ha ilyen cselekre van szükségetek.. Miért is akartad kiugrasztani a nyuszit? Csak nem neked is van titkolnivalód?
2019. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
*manipuláltad..bocs elírtam
2019. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Ne bízz benne, de ezek szerint ő sem bízhat benned, ha ilyeneket csinálsz a háta mögött. Minek tesztelgeted, ha kiakaszt az eredménye? Most megtudtad, hogy nem hűséges, mégsem hagyod el. Akkor csak rágódj magadban.
2019. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
A 4-es jól írta,neked is van titkolni valód.
2019. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Ezt hogy erted h "nem tudta mi vagyunk"? Kamuprofillal irt ra baratnod vagy mi?
2019. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyent olvasva mindig rájövök valahol nagyon beteges ez a világ. Neked jó paranoiában éldegélni? Aztán ha x évet így eltöltesz s megtörténik akkor mi lesz? Már hozzászoksz a gondolathoz, hogy mániásan ellenőrizni kell s játszmázni? Ez megéri?
2019. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
A pasid megbízhatatlan, nálad meg nagy lelki gubancok vannak belül! Én az ilyen embert hagynám, magamat meg rendbe tenném lelkileg. Az sem oké, amit te csinálsz.
2019. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!