Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi az esélye, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy megcsalt? Hogy kezeljem ezt a helyzetet és hogy előzhetem meg az újabb kialakulását?

Figyelt kérdés

A feleségem egy ideje furcsán viselkedett. Egy este míg a fürdőben volt belenéztem a telefonjába. Efy fiatal fickóval írogatott, elég sok,erotikus hangvételű üzenetet váltottak, és intim fotókat küldtek egymásnak. Azt mondta csak alkalom adtán szexchateltek és telefonszexeltek, de nem találkozgattak. Azt nem tudtam kivenni az üzeneteikből hogy ténylegesen találkoztak-e vagy sem,mert csak átfutottam rajta,aztán kijött és kikapta a kezemből a telefonját.Azóta nem akar beszélni a tèmáról. Mit tegyek, hogyan deritsem ki az igazságot és hogy tartsam távol ettől a fickótól?


54/ és 34/N, 10 éve együtt. A pasi csak 25 éves!


2019. júl. 9. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem fogod tudni távol tartani tőle, ha menni akar. Azt mondják, akkor rá kell adni a kabátot. Nem tudom milyen igazság érdekelne még? Már ez is elég meredek amit leírsz. Amúgy nem akarlak megbántani, de nagy köztetek a korkülönbség. Ha ez elkezd most kiütközni nem sokat tehetsz, max elviseled.
2019. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

„Mennyi az esélye, hogy megcsalt?”


Ember, dehát megcsalt! Mert ez igenis az, csak még magadnak sem ismered be.

2019. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Hogyan tartsd távol ? Az Ő fejében van a probléma, ha megakar csalni megcsal, nagy eséllyel megcsalt már.

A korkülönbség tényleg nagy, gondolj csak bele abba,hogy te 6 év múlva már lassan nyugdíjba készülődsz akkor Ő még csak 40 éves lesz, kapós milf korban.

10évvel ezelőtt éretlenként vonzotta a sármos érett férfi képe. Ma sincsen ez másképp, a 2? éves női korosztály szívesen választ maga mellé a 40es pasik közül csak ugye ez a korkülönbség az idő haladtával nem marad olyan vonzó mint akkor.

24 éves korában jöttetek össze,ha addig nem csalt meg akkor egyébként majdnem,hogy ki is maradt neki az akkori saját korosztálya, most pótol.

Az igazságot meg már kiderítetted csak még nem tudatosult benned vagy nem akarod engedni,hogy tudatosuljon.

2019. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Mennyi az esélye? Megmondom. Ha nem is 100% de 99% biztos van. És mi az, hogy nem akar beszélni a témáról? Nálatok ki a férfi? Miért nem csapsz az asztalra ilyen esetben? Ő nem akar beszélni a témáról és ezzel el van intézve? Beszarok...

Azért egy ilyen dolog egy kapcsolatban nem magánügy. Ezt felfogtad? Tudod miért teszi ezt? Mert veled megteheti. De akkor meg minek rinyálsz?

Először is. Mennyire függtök egymástól anyagilag? Te őtőle ő pedig tőled? Mert ha függ tőled akkor pénz csap becsuk. Közösben laktok vagy melyikőtöké az ingatlan? Ha közös beadni válást, vagyonelosztást. Ha a Tiéd csomagold össze a dolgait. Ha az övé menj el. Ne félj, ilyen radikális hozzáállás mellett gyorsan észhez tér legtöbbször a csaló fél. Mit gondolsz ha egy jó pasit fogott ki annak meddig fog kelleni? Amíg kiszórakozza magát. Aztán talál egy magához illőt. Persze az asszonyka ezt nem hiszi el ilyenkor de később, akár két-három év múlva jön pofára esés. Mert úgy mint a ti esetetekben is a korkülönbség egyre jobban ki fog mutatkozni.

Persze ha Te hagyod így a dolgokat akkor meg kitudja. Kiéli magát aztán ha a srác dobta visszajön hozzád.

2019. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

"Nálatok ki a férfi?"

Írta a kérdésben a kérdezô, hogy ő, ott van pl. amikor azt írja feleségem. Pl.

De tudom ám hogy érted. Nem lehetne 2019-ben már végre elhagyni ezeket a szexista szövegeket? Mit számít ki a férfi? Azért válaszoljon neki, mert a neje? Miért tán tulajdona? Azért kéne válaszolnia a kérdezőnek, mert mindketten felnőtt emberek! és a felnőtt emberek kommunikálnak egymással. Köszöntem.


Kérdező, a feleséged MÁR megcsalt. A kérdés inkább az, hogy mit szeretnél? Elválni, vagy rendbehozni? Az utóbbi nyilván nem könnyű, de sokaknak bevált, akiknél fizikai megcsalás nem történt. Mondjuk ezt érzelminek sem hívnám. De mindenképpen megcsalás.

2019. júl. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Alkalomadtán szexchateltek? Meg telefonszexeltek? É nem akar róla beszélni? Mégis miért faggatod szegényt, amikor ő csak ártatlanul szexchatelget egy 25 évessel?

Ne légy ennyire anyámasszony katonája! Amit csinált, ha személyesen nem is találkoztak, de megcsalás. Minden további nélkül kérdőre vonhatod. És nincs olyan egy kapcsolatban, hogy ő nem akar róla beszélni.

Valami hiányzik a kapcsolatotokból, ezért keres ilyen lehetőségeket. A párjaként jogod van tudni, hogy mi az, ami hiányzik, hogy tudj változtatni, ha szükséges. Ha neked nem gond, hogy ilyeneket csinál, csak azt várod el, hogy konkrétan testi kapcsolatot ne teremtsen mással, akkor semmi gond, beszéljétek meg. De mindkettőtöknek jó legyen. Ne a hátad mögött csináljon ilyen dolgokat. De lehet, hogy csak többet kellene foglalkoznod vele minden téren és akkor nem lenne igénye másra.

2019. júl. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Úgy, hogy elengeded.

54 éves vagy, a feleséged 34 éves.

Neked gondolom már nem áll úgy a cerka és ez csak egyre rosszabb lesz.

Egy nő úgy lesz tüzesebb, ahogy idősödik, szal jobb, ha elfogadod, hogy pasizni fog.

Vagy elváltok.

Egy érett, csinos nő nem fog lemondani a szexről.

2019. júl. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Amikor 20/evvel fiatalabb not vettel el,szamithattal volna ra,hogy ez lesz egy ido mulva...
2019. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lapát...
2019. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd #5 ös válaszoló. Nem, nem lehetne 2019 ben elhagyni ezt a szexista megnyilvánulásokat bár ezt Te tituláltad szexistának. Én úgy gondoltam, gondolom, hogy egy férfi ne hápogjon, ne dadogjon ha ilyen kellemetlen helyzetbe kerül és ne kérdezgessen tehetetlenül másokat hanem igenis csapjon az asztalra ha kell. Persze ezt átvitt értelemben gondolom, értsd,ne hagyja magát, álljon ki magáért. Nem pedig álljon értetlenül mert a feleség lezárta a témát. Ez mindkettőt érintő téma, majd akkor lesz lezárva ha megbeszélték vagy szétmentek.

Mielőtt ebbe is belekötsz ma a nők nagy része is azon nyavalyog,hogy kivesztek a "férfiak", lányos, nyafogós kisgyerekekké váltak akire nem is lehet "felnézni" mert nincs is miért, igazgatni, irányítani, istápolni kell őket. Most akkor legyenek nők és férfiak vagy csak felnőtt személyek? Én pasiként igenis nőies nőket szeretek látni, bár ez én vagyok, legtöbb nő ismerősöm meg férfias férfiakat. Ilyen összefüggésben gondoltam a "ki a férfi? " kérdést.

Ezt a szexista kifejezést meg minek aggatjátok mindenhová? Az emberi társadalom nem nő és hím nemű egyedekből áll? A szaporodás, génjeink tovább örökítése - ezáltal a nemek közti vonzódás kifejezése, jobb/rosszabb módszerrel - pedig az egyik legnagyobb (vagy a legnagyobb) hajtóerő. Ha ez megszűnne régen rossz lenne. Persze, hogy bizonyos fokon sokminden szexista. Majd ha a nőre nem nőként a férfira férfiként néz a másik nem akkor ki fog szaporodni? Esetleg majd államilag törvénybe foglalják ki kivel mikor köteles. De jó lesz.

2019. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!