Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy olyan ember próbál meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan ember próbál meg kioktatni az erkölcsös életről, aki csalja a feleségét orrba-szájba, azt nyugodtan körberöhöghetem?

Figyelt kérdés

Legalább 30 éve együtt van a feleségével,de szerencsétlen nőt csalja.Nekem meg kéretlen tanácsokat ad és szerinte illetlen,ha egy olyan fiatal lány,mint én, ilyen fiatalon,ilyen sűrűn váltogatja a partnereit.

Gondolom itt a szexre gondolt.Azért,mert egy ismerősnél voltam és ez az ember is ott volt és én meg kicsit berúgtam és beszédesebb lettem.Vagyok 19 és beszélgettünk volt kapcsolatokról.És én meg mondtam,hogy nekem volt 6 összesen.De egyik sem szexkapcsolatnak indult.Tényleg komolyan gondoltam az összeset.Majd így a semmiből elkezdte mondani,hogy ennyi idősen ennyi partner egy kicsit sok.Akkor nem is nagyon tudtam lereagálni.De mégis, konkrétan a 60 éves feleségét csalja egy 24 éves kiscsajjal.Konkrétan ismerem a csajt.Nem érdekel a magánélete.Tudok,amit tudok.Viszont ő hogy jön oda,hogy másokat elítéljen?Én még soha,senkit nem csaltak meg.És akkor ő jön nekem azzal,hogy mit illik és mit nem?


2019. júl. 18. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan.
2019. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ezt már Isten is így akarja: Ő lesz neked a hetedik.
2019. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a te magánéletedhez.


Sőt, ha úgy tartja kedved, akkor naponta lefeküdhetnél más-más férfival, akkor sincs joga beleszólni.

2019. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt semmi köze hozzá, másrészt ne játssza az erkölcsös szentfazekat, mikor nem az. Apumról anno kiderült, hogy anyum mellett szeretője volt, azóta én sem fogadok el tőle párkapcsolati kioktatást, teljesen jogosan.
2019. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ingerülten is megteheted. 😊 31F
2019. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen! Hangsúlyozd ki neki, hogy azért teszed mert ő álszent és ne prédikáljon mert elég röhejesen hat.
2019. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Ez valami Havas Henrik klón lehet aki ilyen tök flegma hangon szól be/le és lehetetlen visszavágni neki, mert úgyis lepereg róla, hiszen ő "túl menő"
2019. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én simán körberöhögném.Többet viszont nem tárgyalnék vele semmiről sem.
2019. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Minek kellett kiteregetned a magánéletedet?
2019. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazából akkor se kell hallgatnod rá, ha valóban az Erkölcs Szobra.
2019. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!