Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a feleségem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a feleségem de mégis bele avatkozik az életembe! Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Nagyából megpróbálom leirni hisz eléggé bonyorúlt történet!

Szóval ösdze költöztünk idövel tervbe jött a család mind mindenki másnál is. Teherbe esett a volt barátnöm és 4hónapos terhesen elhagyott.

Könyörögtemm neki 6hónapon keresztül ahogyan csak lehetett én mindent megtettem érte és feladtam mindent az életemből csak hogy jöjjön vissza hozzám és legyünk ujra egy család.

A munkahelyemre nem jártam be csak hogy vele lehesek! A barátaimmal nem foglalkoztam. A családommat elhanyagoltam a rokonokal nem tartottam a kapcsolatott és mindenkit elhanyagoltam miatta sajnos.

Nagyon szenvedtem a hiánytól és maga a tudattól hogy nem nevelhetem a gyermekem.Ettől a két érzéstől kezdtemm idővel nagyon nagyon besokalni.

De legjobban az bántott hogy végig engem okolt és azt az érzést keltette bennem hogy én vagyok a hibás mindenért. De csak azért hogy ő jobban érezze magát ettől! Már mint attól hogy engem lát szenvedni.Szóval én legjobb döntésnek láttam ha megismerkedek egy másik lányal és valahogyan megpróbálom őt elfeledni. De ő a mai napig bele szól az életmbe,feltörte nemegyszer a levezős oldalaim. És persze nem hagyja hogy másom legyen.

Viszont én sem kelek.

Most legutóbb elnondta nekem hogy neki hiányzott a családja és fontoaabnakk tartja őket mint engem. Hiába szülte meg a gyermekünket akkor se velem szeretné nevelni hanem a családjával.

És hogy többet nem szól bele az életembe pedig.Miközbe tegnap este is felltörte az oldalam .

Tehát nem kelek neki.

Nem akkar velem élni .

Viszont engem sem akkar de mást se akkar velem látni!

Nem tudom mihez kezdjek mert hiába bántot meg én akkor se tudom nem szeretni őt sajnos.

Mihez kezdjek most ?

Hogyan tovább ?


2019. júl. 31. 20:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha hosszú lett de irtam az elején hogy bonyorúlt történet. A válaszokat elöre is köszönöm !
2019. júl. 31. 20:54
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Térjünk vissza a helyesírás alapjaihoz!
2019. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmebeteg a csaj.

Amúgy meg válassz egy normális jelszót. Hogy csinálja, hogy mindegyiket fel tudjaa törni?

2019. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy halott dolog. Volt más nő, az ilyen habitusú nő nem fogja ezt benyelni ez az egyik. A másik... Hogy a fenébe nem tudsz kiábrándulni egy olyan emberből, aki meg sem próbálja megmenteni a kapcsolatotokat mindannak ellenére, hogy közös gyerek van? Szerintem hagyjátok abba ezt a viselkedést. Kutya kotelességetek példát mutatni. Ha én egy ilyen kapcsolatban nőttem volna fel... Nem lettem volna boldog! Zárd le ezt a kapcsolatot, véglegesen, koncentráljatok a gyerekre. Találj ki olyan jelszót amit nem tud feltörni. Érdemes email jelszót is megváltoztatni ilyenkor. Meg mindent. Én a helyedben annyit beszélnék vele, hogy mikor vihetem a gyereket mire van szüksége és ennyi.
2019. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Ès normális jelszavakat állíts be. Ez nem lètezik, hogy mindent fel tud törni. Gondolom messze nem hacker. Szóval szedd össze magad.
2019. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel a csába, aztán míg ül, addig nevelheted a gyereked, meg ismerkedhetsz is.

33/f

2019. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, mindent feltör mert a neve, beceneve stb a jelszó. Meg külömböző "közös" emlékek.

Mihez kezdj? Új élethez. Mert ebben csak szenvedés vár. Végül úgyis az lesz a kiút a kérdés csak az, hogy milyen soká akarsz még szenvedni amíg megteszed amit kell.

2019. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!