Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy ez még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ez még mindig zavar?

Figyelt kérdés

Rövidke kapcsolat volt, pár hónap csupán. Előadta a nagy szerelmest, aztán nagyon gyorsan kitett. Ez oké, elfogadtam, de nagyon hamar lett új valaki,akivel együtt is él. Ez bántja az egómat, hogy ilyen hamar ment neki minden.

Szerintem még senki nem volt, aki ennyire ne szeretett volna. Egy ilyen kis semmi voltam.


2019. aug. 5. 21:27
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
52%
#kapcsolatfüggőség
2019. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mármint kinek, nekem?:D mert erről szó sincs.
2019. aug. 5. 21:30
 3/8 Hellmano ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni még jobban, de valószínű az a valaki, aki olyan hirtelen lett az már meg volt, akkor is, amikor te. Tuti egyszerre futatta a project-et és te lettél ennek a vesztese és azért lett egyből a másik, aki a helyedbe lépett.
2019. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ez a mai világ. Amelyik ember pár hónap alatt szerelmet vall annak sose higyj. Nekem is idő volt mire megtanultam, hogy a fellángolás nem szerelem, a szavaknak pedig súlya van. Sajnos az exed még nem jutott el erre a szintre, és sokan mások sem. Mások lelki szegénysége miatt ne magad érezd semminek, tanulj belőle és lépj tovább. Nincs is más választásod.
2019. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3,igen, ez biztosan így van, ez miatt zavar az egész, és tudom jól,hogy az egómat piszkálja, mert szerelemről részemről szó sincs. sem effélre érzésekről irányába. most hogyan kellene enegednie ezt a dolgot az egómnak?

néha nem érdekel, néha dühít.

pedig tudom jól, hogy nem kéne ezzel foglalkoznom.

2019. aug. 5. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk te vagy az a 39F ő meg az egyedülálló anyuka?
2019. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
45%

Részéről. Vagy mániákus puncimágnes.


Egóra hagyatkozni meglehetősen buta dolog, javaslom, hogy inkább eszet növessz.

2019. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nő vagyok,és 28.:D


Noren, tisztában vagyok vele, de ezzel nem segítesz a dolgon, mert ha nem úgy tűnik, némi eszem akkor is van, ami pedig tökéletesen tudatában val vele,hogy ezzel foglalkozni buta dolog.Ahogyan az egóra hallgatni is az.

Nem voltam még ilyen helyzetben, sosem cseréltek le így, de még ilyen rövidkére sikeredett,elrontott kapcsolatban sem volt részem.:)

Egyszerűen zavar ha eszembejut, és ezzel eddig még nem tudtam mit kezdeni.

2019. aug. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!