Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy akármit is írtatok az exeteknek szakítás után, SOHA, SEMMIRE nem válaszolt egy mukkot sem? Abszolút, nulla kommunikáció, semmire nem ír, nem válaszol. Teljes reménytelenségben hagy...


Veletek volt már ilyen?


2019. okt. 3. 20:10
 1/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Ő az igazi ex, aki semminek nézi a volt párját! Így kell csinálni te meg vagy az az ember, aki soha nem tud túllépni az exén és még itt is sírsz ... tanulhatnál tőle, hogy egy ex-szel nem tartjuk a kapcsolatot, ha jót akarunk magunknak!
2019. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne. Ilyet a kétségbeesett emberek csinálnak amit te is...


Szakítottatok, túl akar lépni , neked is ezt kéne.


Ezzel az ember ha az exére írogat és így vélekedik ahogy te, akkor ott egy gyenge selejtes emberről van szó.

2019. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem nem volt ilyen, mert nem zaklatom az exeimet.

Pedig nem váltam soha cirkusszal. Ha találkoznánk egy társaságban egyikünk sem hányná el magát, talán még egy pár szót beszélgetnénk is, de ennyi.

2019. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt, mert letiltottam az összes exem szinte mindenhonnan. Egyedül a gyerekeim apjának a telefonszáma nincs letiltva, mert a gyerekek és a láthatás miatt muszáj kommunikálnunk.
2019. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen.

Olyan volt, h valaszolgatott és én már kezdtem volna a bekülesben reménykedni... De utána jött a pofaraeses, h ő igazából csak szexre gondolt volna és már és az új barátnőjeloltet fuzogette ezzel párhuzamosan. Nem volt jó. Szerintem inkább örülj, h nem kommunikál veled, így könnyebben tovább tudsz lépni.

2019. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tovább akar lépni, tedd te is ezt. Fel kell fognod ,hogy ő már nem akar tőled semmit. Tudom, én is hasonló cipőben járok. Azt tanácsolom foglald le a gondolataidat BÁRMIVEL amit szeretsz csinálni. Találkozz haverokkal, rég nem látott ismerősökkel, csináljatok olyan programokat amit eddig még nem csináltatok. Hidd el jobb lesz.
2019. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!